– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická chata Kamenitý, Dolní Lomná - Kamenitý

?? %

Turistická chata Kamenitý (800 m), Dolní Lomná - Kamenitý

mob. +420 775 025 683 info@chatakamenity.cz
Turistická chata Kamenitý [Zvětšit - nové okno]
21 0
Umístění: Na hřebeni Moravskoslezských Beskyd, na loukách v malé horské osadě Kamenitý s půvabným výhledem na okolní kopce. Autobusová zastávka v obci Horní Lomná 2 km po modré turistické značce na jih. Rozhledna Kozubová 3 km po žluté značce na východ, turistická chata Slavíč 3 km po žluté a zelené na západ.
Ubytování: Útulná horská chata s domácí restaurací, ubytováním pro 21 osob (2x4, 1x5, 1x8 lůžek) a horskou farmou. Dva pokoje mají vlastní koupelnu, zbylé dva mají koupelnu společnou. Pro ubytované i neubytované je k dispozici stylová společenská místnost s krbem, SAT-TV a projektorem. Domácí kuchyně (bohatý výběr jídel včetně zvěřiny), výčep, ohniště. Na chatě je možnost připojení na internet přes Wi-Fi zdarma. Možný pronájem venkovního přístřešku s krbem, přenosného grilu.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: pokoj se společným soc. zařízením 550 Kč/os/noc, s vlastní koupelnou 650 Kč/os/noc. Děti do 12 let 350 Kč/noc, děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Pes 150 Kč/noc. Rekreační poplatek 20 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně DPH, povlečení i energií. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji (platí se jen obsazená lůžka), i jen na 1 noc. Pro návštěvníky LevneUbytovani.net je garantována sleva 50 Kč/os/noc ze standardních cen (ve zde uvedených cenách ještě není započítána). Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!
Adresa: Turistická chata Kamenitý (horská chata Kamenitý), Dolní Lomná 161, 739 82 Dolní Lomná. Chatař: Kamil Lysek, Alej Míru 808, 739 91 Jablunkov. Provozovatel: FULIKA, s.r.o.
Aktualizace:
Video: Malebné umístění chaty Kamenitý na beskydských kopcích

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická chata Kamenitý, Dolní Lomná - Kamenitý
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...