– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Lanovka, Demänovská Dolina - Jasná

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chata Lanovka (1.141 m), Demänovská Dolina - Jasná

Chata Lanovka [Zvětšit - nové okno]
23
Umístění: V Jasnej, v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, v najväčsom stredisku zimných športov na Slovensku. Priamo pri nástupnej stanici 4-sedačkovej lanovky na Otupnom (lanovka Otupné -Luková). Liptovský Mikuláš (Aquapark Tatralandia) 22 km.
Ubytování: Chata s kapacitou 23 lôžok v izbách (2- až 5-lôžkových) a dvoch apartmánoch (3- a 4-lôžkovom). Izby majú spoločné soc. zariadenie. Apartmány sú vybavené vlastnou sprchou, WC, TV aj kuchynkou. Možnosť prísteľkov. Možnosť požičiania žehličky, sušiča vlasov, detskej postielky. V chate je wifi. Vonku je terasa (grilovanie). Chata je vhodná aj pre firemné akcie. Parkovisko 30 m od chaty.
Cena: Zima (9.1.-9.4.): izba 20 EUR/os/noc, apartmán 28 EUR/os/noc, prístelka 16 EUR/os/noc, min. 2 noci. Mimosezona: izba 17 EUR/os/noc, apartmán 20 EUR/os/noc, prístelka 14 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Silvester (24.12.-8.1.): izby 21-23 EUR/os/noc, apartmán 31 EUR/os/noc, prístelka 18 EUR/os/noc, min. 6 nocí. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Pes, mačka 5 EUR/noc. Deti do 6 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Platia sa všetky lôžka na izbách (apartmánoch).
Adresa: Chata Lanovka v Jasnej, Daniel Ihring, Otupné 111, 031 01 Demänovská Dolina - Jasná
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Lanovka, Demänovská Dolina - Jasná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...