– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Limba, Bystrá

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Limba [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V Bystrej v podhorí Nízkych Tatier, asi 350 m od hotela Bystrá (wellness, bazén), pri ceste do rekreačnej osady Tále a lyžiarskeho strediska Chopok-juh. Vhodné východisko pre túry do Nízkych Tatier a Veporských vrchov. Ski areál Tále 3 km. Brezno 13 km.
Ubytování: Horská chata (penzión) s celoročnou prevádzkou. Hlavná budova s 2-, 3- a 4-lôžkovými izbami a päť 6-lôžkových chatiek. Izby aj chatky majú vlastné soc. zariadenie (sprcha, toaleta, umývadlo). V každej chatke je kuchynka s 2 lôžkami a dve izby oddelené priečkou, každá s 2 lôžkami. Chatky sú v prevádzke iba cez leto. V hlavnej budove je reštaurácia (možnosť plnej penzie), bar, herňa pre deti. Pri chate je detské ihrisko, vonkajší bazén, volejbalové ihrisko.
Cena: Leto (1.6.-31.8.): 2-lôžková izba 20 EUR/izba/noc (iba 1-2 noci 22 EUR/noc), 3-lôžková izba 27 EUR/noc (iba 1-2 noci 30 EUR/noc), 4-lôžková izba 30 EUR/noc (iba 1-2 noci 36 EUR/noc), chatka 40 EUR/chatka/noc. Zima (9.1.-30.4.): 2-lôžková izba 24 EUR/noc (iba 1-2 noci 26 EUR/noc), 3-lôžková izba 33 EUR/noc (iba 1-2 noci 36 EUR/noc), 4-lôžková izba 36 EUR/noc (iba 1-2 noci 40 EUR/noc). Mimosezona: 10 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc. Silvestr (19.12.-8.1.): 2-lôžková izba 50 EUR/noc, 3-lôžková 66 EUR/noc, 4-lôžková 80 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Raňajky 4 EUR (děti 2,50 EUR), večera 5 EUR (deti 3 EUR). Postelná bielizeň aj energie sú v cene. Pre skupiny zľavy.
Adresa: Penzion Chata Limba, Alena Polonyová, Bystrá 118, 977 01 Brezno
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Limba, Bystrá
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...