– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická chata Lopata, Vápenice u Starého Hrozenkova - Mikulčin vrch

100 % (2)
mob. +420 776 021 519 chatalopata@gmail.com
Turistická chata Lopata [Zvětšit - nové okno]
51 0
Umístění: Ve vrcholových partiích Bílých Karpat na Mikulčině vrchu, přímo nad sjezdovkou v lyžařském areálu, v Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. V blízkém okolí i tratě pro běžkaře.
Ubytování: Horská turistická chata s celoročním provozem s kapacitou 49 lůžek + 2 přistýlky. V chatě je 8 pokojů se společným soc. zařízením, na každém pokoji je 5-8 lůžek (standardní i dvoupatrové postele). Společenská místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou, dětský koutek, jídelna. Úschovna kol a lyží. Bezplatné WiFi připojení. V těsné blízkosti chaty je velké parkoviště, i pro autobusy. Ubytování je vhodné i pro školy v přírodě a lyžařské výcviky. V létě posezení u chaty, velké ohniště k opekání, plácek před chatou na různé hry. Možnost stravování pro skupiny 30 a více osob (pro školy, svatby, firemní akce apod.).
Cena: Celoročně: 2 a více nocí 250 Kč/os/noc, jen 1 noc 300 Kč/os. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení, ručníků i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Adresa: Turistická chata Lopata, Mikulčin Vrch č.p. 37, obec Vápenice, pošta 687 74 Starý Hrozenkov. Chatařka: Bc. Soňa Sýkorová. Majitel: VOP 014, s.r.o. Provozovatel: VOP gastro, s.r.o., Uherský Brod.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (31. 10. 2012, 19.18)
Uživatel zde byl ubytován od 28. října 2012 do 30. října 2012.
Ubytování výborné,pro nenáročné cenově výhodné, cca 4 km z hlavní silnice.Potřebovali jsme noclehy při návštěvě Trenčina jsme duchodci.Správcové výborní.Příjemní.
100 % (28. 3. 2012, 08.57)
Uživatel zde byl ubytován od 24. června 2010 do 29. června 2010.
Ubytování výborné. Stravování si obstarává každý sám. Kuchyňka dobře vybavená, vč. ledniček, jídelna s TV prostorná. Správcové objekt neustále vylepšují, k hostům velmi vstřícní. Doporučuju. L.H.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická chata Lopata, Vápenice u Starého Hrozenkova - Mikulčin vrch
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby