– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata Magurka, Partizánská Lupča - Magurka

90 % (1)

Horská chata Magurka (1.080 m), Partizánská Lupča - Magurka

mob. +421 903 704 444 info@magurka-liptov.sk
Horská chata Magurka [Zvětšit - nové okno]
46 0
Umístění: V osade Magurka v krásnom prírodnom prostredí Nízkych Tatier v závere 15 km dlhej Ľupčianskej doliny, pod vrcholkami Latiborskej hole (1.648 m), Ďurkovej (1.749 m) a Chabenca (1.955 m). Turistické chodníky pre rodiny s deťmi aj pre pokročilých, cyklistické trasy pre odvážnejších, v zime skialpinistické túry či túry na snežniciach (napr. k Chate pod Chabencom), upravované bežkárske trasy (v prípade vhodných snehových podmienok). Lyžiarske zjazdovky sú cez kopec.
Ubytování: Horská chata s celoročnou prevádzkou. Izby s vlastnou sociálkou: 1x 2-lôžková (s prístelkou - rozťahovací gauč), 4x 3-lôžková (s prístelkou), 1x 4-lôžková (2 spojené 2-lôžkové izby, s prístelkou), 1x 5-lôžková. Turistické izby: 3x 4-lôžková, 1x 5-lôžková, poschodové postele, spoločné soc. zariadenie. V chate je vlastná reštaurácia (WiFi zóna), salónik (30 osôb, možnosť prenájmu), detský kútik. Pred chatou je veľká lúka s detským ihriskom, altánok na grilovanie. Ping-pong.
Cena: Ceny sú vrátane raňajok! Turistické izby: 17 EUR/os/noc, dieťa 4-12 rokov 12 EUR/os/noc. Izby s vlastnou kúpeľňou: 22 EUR/os/noc, dieťa 4-12 rokov 16 EUR/os/noc. Deti do 4 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Pes 5 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc. Večera (polievka + hlavné jedlo) 8,50 EUR. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Vonkajšia kaďa s horúcou vodou pod hviezdami 50 EUR/2 hod. Ceny sú platné celoročne, aj pri ubytovaní iba 1 osoby iba na 1 noc. Možné platiť aj kartou.
Adresa: Horská chata Magurka (turistická chata Magurka), osada Magurka č. 21, 032 15 Partizánska Ľupča. Chatár: Miroslav Meluš. Prevádzkovateľ: Ritterstein, s.r.o., Nitra.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (26. 8. 2013, 09.56)
Uživatel zde byl ubytován od 10. července 2013 do 18. července 2013.
Mirek Petr a Blanka zdravíme Peťu a jeho kolegu. (chodili jsem do Útulni pod Ďurkovou a do štol) Dobré ubytování a výborná obsluha. Těšíme se, že se někdy zase potkáme. Všem vás doporučíme.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata Magurka, Partizánská Lupča - Magurka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...