– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata na Grúni, Těrchová - Vrátná

?? %
mob. +421 903 524 200, +421 904 367 434 chatanagruni@gmail.com
Chata na Grúni [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: Chata na Grúni je najvyššie položenou a prakticky poslednou horskou chatou vo Vrátnej doline. Leží v nadmorskej výške cca 1.000 m na križovatke značených turistických chodníkov. V nádhernej scenérií Veľkého Rozsutca a ostatných končiarov Malej Fatry. Pri chate sú 2 lyžiarske vleky so svahmi pre začiatočníkov aj náročných. Prístup z konečnej autobusovej zástavky, pri sedačkovej lanovke na Chleb, tur. chodníkom na chatu alebo sedačkovou lanovkou Vrátna-Paseky.
Ubytování: Horská chata s kapacitou 40 lôžok v 11 izbách (4x2, 5x4, 2x6). Vybavenie izieb: teplá a studená voda, odkladacie police, elektrické kúrenie. WC a sprchy sú spoločné. Vybavenie chaty: samoobslužná reštaurácia, bufet s terasou, TV+SAT, wifi, video, basketbalové ihrisko, detské ihrisko, ohnisko, elektronické šípky, stolný fotbal. V chate je v prevádzke kuchyňa.
Cena: Leto (01.04.-24.12.): s raňajkami 13 EUR/os/noc, s polpenziou 17 EUR/os/noc, s plnou penziou 21 EUR/os/noc, pre školy zľava 20 %, ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc. Zima (25.12.-31.03.): 22 EUR/os/noc vrátane polpenzie, pre školy balíček so skipassm 110 EUR na 5 dní s plnou penziou. Pes 5 EUR/pobyt. Ceny sú konečné (vrátane poplatku obci Terchová).
Adresa: Horská chata Chata na Grúni (turistická chata), Vladimír Vallo, Vrátna 512 - Grúň, 013 06 Terchová
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata na Grúni, Těrchová - Vrátná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby