– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Lovecká chata Před Obrubovanskou, Černý Balog - Vydrovo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Lovecká chata Před Obrubovanskou, Černý Balog - Vydrovo

Lovecká chata Před Obrubovanskou [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: Vo Veporských vrchoch, v údolí Vydrovo (Vydrovská dolina) pri konečnej stanici úzkorozchodnej Čiernohronskej železnice. Kolem chaty prechádza žltá turistická značka z Čierneho Balogu na horu Obrubovanec. Obec Čierny Balog 4 km. Lesnícky skanzen Vydrovská dolina 1 km. Lyžiarske stredisko Čierny Balog - Urbanov vrch 6 km.
Ubytování: Chata (horáreň) s kapacitou 8 osob. V chate je kuchyňa (chladnička, jedálenský riad, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, el. dvojplatnička), krb, WC a sprcha. V chate je elektrina. Vonku je ohnisko a altánok. Chatu je možné objednať max. 3 mesiace dopredu. Uprednostňované sú rodinné pobyty.
Cena: Leto (01.04.-15.10.): 50 EUR/chata/noc, počas letných prázdnin sú uprednostňované pobyty na 5 a viac nocí. Zima (16.10.-31.03.): 60 EUR/chata/noc, min. 3 noci. Silvester (26.12.-07.01.): 75 EUR/chata/noc, min. 5 nocí. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Rekreačný poplatok 0,16 EUR/os/noc.
Adresa: Chata Pred Obrubovanskou, Čierny Balog - Vydrovo. Kontaktná osoba: Mária Pisarčíková. Prevádzkovateľ: Lesy SR, odštepný závod Čierny Balog, LS Krám.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Lovecká chata Před Obrubovanskou, Černý Balog - Vydrovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...