– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Ovčiar - srubové chaty, Kováčová u Zvolena

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Ovčiar - srubové chaty [Zvětšit - nové okno]
45 0
Umístění: V nerušenom prekrásnom horskom prostredí Kremnických vrchov, 2 km od obce Kováčová. Blízkosť lyžiarskeho strediska Sielnica-Brestová a termálneho kúpaliska v Kováčovej. Príroda v okolí umožňuje celoročné využitie. Možnosť navštíviť vojenské letisko v Sliači.
Ubytování: Zrubové chatky nad hlavnou chatou Ovčiar. V každej chatke je sprcha a WC. Ubytovaní hostia môžu využívať kuchynku nachádzajúcu sa v jednej z chatiek. Chatky č. 1 a 2: 12 postelí, 4 izby. Chatka č. 3: 5 postelí, 2 izby, pod chatou kuchyňa s jedálňou pre 20 ľudí so samostatným vchodom. Chatky č. 4 a 5: 8 postelí, 2 izby. Individuálna rekreácia aj organizovanie škôl v prírode. Volejbalové a tenisové ihrisko, altánok s ohniskom. Ponúkame spoločenské hry, video, satelitnú televíziu, posedenie v bare pri kozube, stolný tenis. Deti môžu jazdiť na koňoch.
Cena: 1. a 2. zrub (každý max. 12 osôb): 66,5 EUR/chata/noc (iba 1 noc 83 EUR/chata). 3. zrub (max. 5 osôb): 33,25 EUR/chata/noc (iba 1 noc 35 EUR/chata). 4. a 5. zrub (každý max. 8 osôb): 58,11 EUR/chata/noc (iba 1 noc 60 EUR/chata). Príplatok za využitie kuchyne 8,5 EUR/deň. Firemné akcie: s plnou penziou 12 EUR/os/noc.
Adresa: Rekreačné zariadenie Ovčiar (chata Ovčiar) - zrubové chatky, Kováčová 4565
Poznámky: Ubytovanie je mimo prevádzky (stav z roku 2013).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

alexander (29. 9. 2013, 12.47)
Uvedené zariadenie neni v prevádzke. Je v dražbe, a je v dezolátnom stave

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Ovčiar - srubové chaty, Kováčová u Zvolena
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...