– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Myslivecká chata na Ploštině, Drnovice - Ploština

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Myslivecká chata na Ploštině, Drnovice - Ploština

Myslivecká chata na Ploštině [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: Na Ploštině, severně od Drnovic, na louce u lesa, na úpatí Vizovických vrchů. Příjezd je z Drnovic po asfaltové cestě (cca 3 km). Přímo na Ploštině se nachází Muzeum jihovýchodní Moravy, Národní kulturní památník, kaple Matky Boží Bolestné. Krásný výhled na Klášťov (753 m) - nejvyšší vrch Vizovický vrchů, směrem na jih na hřebeny Bílých Karpat. Turistické vycházky: Lačnovské skály, Čertovy skály, Pulčinské skály aj. Veřejné koupaliště v Újezdě (8 km). Přímo na Ploštině se nachází Muzeum jihovýchodní Moravy, Národní kulturní památník, Kaple Matky Boží Bolestné. Naproti chaty přes silnici je občerstvení u Prokopa.
Ubytování: Myslivecká chata z roku 1983. V chatě jsou dvě místnosti (6 postelí) s kamny, kuchyň, WC. Je zde elektřina, pitná voda, ohřívač teplé vody, lednička, el. vařič, varná konev, základní kuchyňské vybavení. Nutný je vlastní spacák. Před chatou se nachází venkovní posezení a otevřené ohniště.
Cena: Celá sezóna: 1-3 osoby 300 Kč/chata/noc, za každou další osobu se připlácí navíc 50 Kč/os/noc. Ceny zahrnují všechny energie.
Adresa: Myslivecká chata na Ploštině (chata Ploština), Josef Zicha, Drnovice - Ploština, 763 25 Drnovice. Provozovatel: Myslivecké sdružení Drnovice.
Poznámky: Myslivecké sdružení od 1.9.2015 chatu již neprovozuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Myslivecká chata na Ploštině, Drnovice - Ploština
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby