– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata pod Borišovem, Necpaly

50 % (1)

Chata pod Borišovem (1.300 m), Necpaly

mob. +421 903 170 931 (posílejte jen SMS, chatař vám odepíše) (neuveden)
Chata pod Borišovem [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: Na Velké Fatře na trase Velkofatranské magistrály mezi vrchy Ploská a Borišov v nadmořské výšce 1.300 m. Přístup pouze pěšky, i zásobování chaty zajišťují nosiči. Z regionu Turiec vedou nejkratší přístupové cesty z obcí Necpaly (Necpalskou dolinou) a Belá-Dulice (Belianskou dolinou kolem chaty Havranovo), z Liptova z obce Vyšné Revúce. V zimě přístup po cestách s tyčovým značením.
Ubytování: Tradiční stylová horská chata s celoročním provozem. Ubytování v lůžkových pokojích s povlečením pro 20 osob. Možnost nouzového přenocování bez ohledu na obsazenost chaty (nutná vlastní karimatka a spacák). Restaurace s místními specialitami, po dohodě možnost polopenze. Na chatě není elektřina, večery probíhají romanticky u petrolejových lamp.
Cena: Celoročně: lůžko s povlečením 25 EUR/os/noc, lůžko s vlastním spacákem 13 EUR/os/noc, nouzové přenocování na zemi (po zaplnění lůžek) ve vlastním spacáku 9 EUR/os/noc, pes 7 EUR/noc. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Adresa: Horská chata pod Borišovom (turistická chata pod Borišovom), pošta 038 12 Necpaly. Majitel: KST Turiec. Chatař: Michal Brun (do 30.9.2021 byl Stano Arendáš).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

50 % (13. 6. 2018, 13.55)
hoci v ponuke majú lůžko s vlastním spacákem 9 EUR/os/noc, nouzové přenocování na zemi (po zaplnění lůžek) ve vlastním spacáku 9 EUR/os/noc odmietli 2 turistov večer po 9 hodinovej túre ubytovať s tým, že majú plný stav a majiteľ bol drzý a arogantný. Poslal ich tam kde nebolo možné prespať lebo tam bola tlupa ožratých chlapov a na Havranove bolo zatvorené. Keby nie dobrých ľudí čo ich vyčerpaných zaviezli do Belej boli by v noci vonku aj s medveďmi. Toto sa turistom nerobí. Personál 0 bodov.
Okolní prostředí100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata pod Borišovem, Necpaly
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby