– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Pod Chlebem, Šútovo

?? %

Chata Pod Chlebem (1.423 m), Šútovo

Chata Pod Chlebem [Zvětšit - nové okno]
48 0
Umístění: Ve vrcholové části Malé Fatry, 30 minut chůze od Snilovského sedla, kam se můžete vyvézt kabinkovou lanovkou z Vrátne doliny (ze směru od Těrchové). Možný přístup i ze Šútova (2 hodiny 40 minut), odtud je možný příjezd i na kole. U chaty jsou lyžařské vleky. Nádherný výhled na okolní hory i město Martin.
Ubytování: Nejvýše položená horská chata na Malé Fatře, po kompletní rekonstrukci v roce 2021, s celoročním provozem. K ubytování slouží tři pokoje (1x5 a 2x9 lůžek) a hromadná noclehárna v podkroví, na všech postelích je povlečení. V chatě jsou 2 sprchy s teplou vodou. Není možnost ubytování se psem. Restaurace s tradičními slovenskými jídly. Není možnost spaní na zemi ve vlastním spacáku. U chaty je určené místo na stanování (není potřeba rezervace dopředu). Chatu vedou manželé Andrej a Martina z Martina. Současná chata je postavená na místě původní hospodářské budovy, která v roce 1982 vyhořela.
Cena: Postele: s povlečením 25 EUR/os/noc + rekreační poplatek 0,66 EUR/os/noc. Stanování před chatou: 10 EUR/stan/noc (v ceně je použití sprchy s teplou vodou a WC na chatě). Zapůjčení ručníku 1 EUR/os/pobyt. Ceny jsou platné po celý rok, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Adresa: Chata Pod Chlebom (turistická chata Chleb), hřeben Malé Fatry, Šútovo. Majitelé a provozovatelé chaty: Andrej Hrnčiar a Martina Hrnčiarová.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:
Video: Výstup na chatu pod Chlebom a prohlídka chaty po rekonstrukci

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Iveta (20. 9. 2012, 09.57)
Dobrý den, nádherné místo, stylové ubytování, výborná kuchyně a milý personál. Vřele doporučuji. Iveta
Miroslav (1. 8. 2012, 14.06)
Dobrý den, sice je to 1 rok, kdy jsme po strašným ale krásným výstupu byli na vaší chatě.Sice jsme nebyli ubytovaní,ale měli jste výbornou šošovicovou polívku a úžasnou horkou Demenovku a pivo Steiger,které podle mně patří mezi nejepší slovenské piva.Sice jsme nepřenocovali, ale věřím ,že je rovněž fajn, navíc v krásným prostředí.teď můžu o tom tak akorát psát,jsem po operaci hlavy.....

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Pod Chlebem, Šútovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...