– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata pod Hrbem, Ľubietová - sedlo pod Hrbem

92 % (6)

Horská chata pod Hrbem (1.080 m), Ľubietová - sedlo pod Hrbem

mob. +421 915 854 418 chatapodhrbom.1935@gmail.com
Horská chata pod Hrbem [Zvětšit - nové okno]
53 0
Umístění: V krásném horském prostředí ve Veporských vrších, v horském sedlem pod vrcholem Hrb (1.255 m) poblíž geografického středu Slovenska, na okraji CHKO Poľana. Chata je častým cílem turistů a cyklistů a ideálním místem k poznávání Veporských vrchů a Poľany. U chaty je významné rozcestí turistických cest. Pro cyklisty možnost přístupu po asfaltové cestě.
Ubytování: Horská chata s celoročním provozem a možností stravování, fungující od 1.7.2022 v obnoveném provozu pro turisty. K přenocování slouží standardní pokoje (3x2, 6x4, 3x6 lůžek) s postelemi s povlečením i menší noclehárna (1x5 lůžek) s matracemi (nutný vlastní spacák). Restaurace s možností snídaní, obědů i večeří. Veliká společenská místnost, využitelná i jako tělocvična i pro nouzové přespání na zemi. V zimě možnost lyžařských výcvikových kurzů, u chaty je provozován lyžařský vlek.
Cena: Celoročně: pokoje s povlečením 30 EUR/os/noc, útulna s vlastním spacákem 10 EUR/os/noc. Pes 7 EUR/noc. Ceny jsou konečné a platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Adresa: Horská chata pod Hrbom (turistická chata na Hrbe), Ľubietová 459, 976 55 Ľubietová. Majitel: JKM ŽERIAVY s.r.o., Bystrá. Chatařka: Viktoria. Chata v letech 2015-2022 sloužila výhradně soukromým účelům, bez služeb pro turisty, majiteli byli Jozef Sedlák a Zita Sedláková.
WWW:
Poznámky: Fotografie: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

(3. 7. 2021, 20.42)
Personál jedným slovom : hrôza.
Okolní prostředí90 %
80 % (30. 11. 2015, 15.33)
Zablúdila som neďaleko chaty neskoro večer.Zúfalá som zavolala chatarovi.Pomocou mobilu sa mu podarilo výborne ma navigovať až ku chate.Ďakujem za pomoc,ubytovanie a pohostenie!!!
100 % (20. 11. 2013, 13.40)
Uživatel zde byl ubytován od 15. listopadu 2013 do 16. listopadu 2013.
Z pobytu na chate máme iba príjemný zážitok. Objednali sme nocľah telefonicky. Aj napriek tomu, že je po letnej turistickej sezóne a neplánovali chatu cez víkend otvoriť (nemali hostí), chatár ochotne prišiel, čakal nás s vykúrenou izbietkou, pripravil posteľné oblečenie, ručníky. Večer nám dobre padol výborný turistický čaj v prekvapivej cene. Pocit, že sme v celej chate sami iba zdvojnásobil romantický zážitok z pobytu. Ráno nás vyprevadil nie len chatár, ale aj pes Cézar a mačky.
85 % (31. 10. 2012, 11.37)
Uživatel zde byl ubytován od 20. října 2012 do 21. října 2012.
Ubytování je turistického charakteru - postele jsou především patrové a sociálky společné. Z pokojů vedou dveře na terasu, přes kterou se dá komunikovat i se sousedními pokoji. Tedy žádný velký komfort, ale bylo uklizeno i poskytnuto čisté povlečení. Turista víc nepotřebuje. Velmi příjemná je však zdejší domácí strava. Paní nám dala na večeři k dispozici dva druhy polévky a mohli jsme si přidávat do té doby, dokud jsme ještě měli v žaludku místo. Na snídani jsme měli párky a výbornou domácí marmeládu. Vše je na dohodě a jídlo uvaří podle přání. Velké zkušenosti mají s vegetariánskou stravou. Pokud chcete nějaká složitejší jídla, mimo sezónu je potřeba se na tom domluvit předem, aby mohli nakoupit suroviny. Mimo sezónu zde totiž moc turistů nezavítá a tak předzásobení potravinami je složité. My jsme zde ze soboty na neděli spali zcela sami. Na druhou stranu si tak zdejší hosté mohou užít úžasného klidu v nádherném horském prostředí. V chatě je i velký společenský sál, který je možné využít i ke cvičení. Ač je to veliká horská chata, působí rodinnou atmosférou.
100 % (5. 10. 2012, 20.44)
Uživatel zde byl ubytován od 27. září 2012 do 30. září 2012.
Prostredie nádherné, strava vynikajúca, personál príjemný. Určite sa tam vrátim, lebo sme nestihli vyzbierať dubáky, ktoré tam začali rásť:) Teším sa aj na pobyt v zime:)
(5. 10. 2012, 13.01)
Zážitok z pobytu v chate Pod pod Hrbom. Počas pobytu na chate sa ešte pred večerou pán Chatár stihol opiť a opĺzlymi nadávkami hosťom chaty nadával a "spríjemnil" večer. Hoci bol cez týždeň veľmi ochotný týmto svojím expresívnym vyjadrením svojho názoru na nás nám znechutil časť pobytu. A na druhý deň sa ani neospravedlnil.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata pod Hrbem, Ľubietová - sedlo pod Hrbem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...