– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata pod Ostrým vrchem, Soblahov u Trenčína

?? %

Chata pod Ostrým vrchem (490 m), Soblahov u Trenčína

mob. +421 917 564 633 info@chatapodostrymvrchom.sk
Chata pod Ostrým vrchem [Zvětšit - nové okno]
50 2
Umístění: V Strážovských vrchoch, na hlavnej hrebeňovke, pri križovatke turistických ciest pod Ostrým vrchom a vrcholom Čiernachov. V mieste je lyžiarsky vlek. Príchod z dediny Soblahov pri Trenčíne po asfaltovej ceste, priamo pri chate je bezplatné parkovanie pre autobusy, autá, motocykle (strážené kamerovým systémom, 50 parkovacích miest).
Ubytování: Horská turistická chata, novo otvorená 9.2.2018 po rozsiahlej rekonštrukcii. V chate je 20 štýlových, moderne zariadených izieb (2-lôžkových s rozlohou 19-30 m2 a 3-lôžkových s rozlohou 40-60m2), každá je s vlastným soc. zariadením a LED TV. Detský kútik. 1x 2-lôžková izba je bezbariérová. Bezplatné WiFi pripojenie. Priestranná reštaurácia, otvorená denne od 9 do 22 hod., zabezpečujeme organizovanie osláv, svadieb, firemných akcií a teambuildingov. Terasa s vonkajším posedením. Vstup do chaty je bezbariérový. Pred chatou je detské ihrisko a minifarma.
Cena: Celoročne: 2-lôžková izba 70 EUR/izba/noc (cez víkend 80 EUR/izba/noc), 3-lôžková izba 100 EUR/izba/noc (cez víkend 115 EUR/izba/noc), prísteľka 20 EUR/noc, detská postieľka 7 EUR/noc, domáce zviera 7 EUR/noc. Raňajky 5-7 EUR (podľa výberu z raňajkového lístka), polpenzia 20 EUR (deti 3-12 rokov 15 EUR), plná penzia 30 EUR. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, postelnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Mimo sezónu zľavy.
Adresa: Chata pod Ostrým vrchom, Soblahov 921, 913 38 Soblahov. Kontaktná osoba: Peter Lexmann.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:
Video: Video prezentácia Chaty pod Ostrým vrchom

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata pod Ostrým vrchem, Soblahov u Trenčína
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby