– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Pod Suchým, Varín

?? %

Chata Pod Suchým (1.075 m), Varín

mob. +421 918 662 535 info@chatapodsuchym.eu
Chata Pod Suchým [Zvětšit - nové okno]
50 0
Umístění: Na hlavní hřebenovce Malé Fatry ve výšce 1.075 m západně od vrcholu Suchý. Přístup pěšky od železniční zastávky Strečno po červené značce za 2 hodiny 50 minut. Batohy a lyže se mohou vyvézt ratrakem. U chaty je lyžařský vlek.
Ubytování: Horská chata se stylovým dřevěným interiérem, otevřená každý den v roce. Chata má kapacitu 88 lůžek v pokojích (4- a 8-lůžkové) a dvou noclehárnách (každá pro 12 osob na matracích). Na každém pokoji je umyvadlo se studenou vodou. Sprchy a WC jsou společné, množství teplé vody je omezené, proto jsou sprchy na žetony. Na chatě naleznete příjemné prostředí typické horské chaty. Vlastní restaurace otevřená až do pozdních večerních hodin, výborná domácí kuchyně, útulná jídelna s krbem a výhledem. Ubytování se psem není možné.
Cena: Celoročně: postel s povlečením 16 EUR/os/noc, postel bez povlečení (ve vlastním spacáku) 12 EUR/os/noc, noclehárna (matrace, ve vlastním spacáku) 10 EUR/os/noc. Použití sprchy na žeton. Rekreační poplatek 0,40 EUR/os/noc. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc.
Adresa: Horská chata Pod Suchým (turistická chata Pod Suchým), Malá Fatra, 010 04 Varín. Majitel: TJ Lokomotíva Žilina. Chataři: Drahoš Štěpanovský a Lucia Maťovčíková.
Aktualizace:
Video: Chata pod Suchým v nádherných lesích Malé Fatry

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Pod Suchým, Varín
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby