– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata u Zeleného plesa, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

?? %

Chata u Zeleného plesa (1.551 m), Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

mob. +421 901 767 420 tatry@chataprizelenomplese.sk
Chata u Zeleného plesa [Zvětšit - nové okno]
56 0
Umístění: V srdci Vysokých Tatier v nádhernom prostredí doliny Zeleného plesa vo výške 1.551 m. PRÍSTUP IBA PEŠO CEZ DOLINU BIELEJ VODY, CESTA KU CHATE TRVÁ PRIBLIŽNE 3 HODINY! Chodník k chate je celoročne udržiavaný a vedie mimo lavínových svahov.
Ubytování: Horská chata s kapacitou 56 lôžok s celoročnou prevádzkou. Na chate je 2-, 4-, 6-, 8- a 12-posťeľová izba a niekoľko miest na núdzové prespanie v spacáku v podkroví. Spoločné soc. zariadenie, sprchy s teplou vodou. Chata je vybavená ústredným kúrením. Zapožičanie spoločenských hier. Na chate nie je k dispozícii TV. V priestrannej jedálni s bufetom ponúkame široký sortiment teplých aj studených jedál a nápojov. V suteréne chaty sa nachádza malá školiaca miestnosť (s veľkou obrazovkou) a malý bar (do 40 miest, aj pre privátne podujatia). Ubytovanie psa iba vo vonkajších kotercoch. Bývalý názov chaty je Brnčalova chata (Brnčalka).
Cena: Celoročne: izby 26 EUR/os/noc (do 3 rokov zadarmo, deti 3-18 rokov 13 EUR/noc, pre členov James, KST, ČHS, KČT 13 EUR/noc), núdzové prespatie vo vlastnom spacáku 13 EUR/noc. Rekreačný poplatok 3,50 EUR/os/noc (iba dospelí). Posteľná bielizeň (povinný príplatok) 2,50 EUR/os/pobyt. Raňajky (povinný príplatok) 8 EUR (do 12 rokov 5 EUR). Večera 14 EUR (deti 9 EUR). Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc.
Adresa: Chata pri Zelenom plese (v minulosti Brnčálova chata, Brnčálka, Brnčalka, Brnča), Tatranská Lomnica 445 - Zelené pleso, 059 60 Vysoké Tatry. Chatár: Tomáš Petrík.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata u Zeleného plesa, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...