– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata RoJa, Štúrovo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata RoJa [Zvětšit - nové okno]
44 0
Umístění: Ve Štúrově, přímo v areálu termálního koupaliště Vadaš. Obchůdek 30 m. Autobusová zastávka 850 m. Hned za chatou je přírodní jezero s možností zapůjčení šlapadel, rybaření i vodního lyžování. Uprostřed jezera je ostrůvek s koňmi, na kterých si lze i zajezdit. V areálu koupaliště je několik bazénů a restaurací.
Ubytování: Chata (ubytovna) s kapacitou 44 lůžek ve 2- až 5-lůžkových pokojích různých kategorií. Wi-Fi internet. Možnost bezplatného zapůjčení starších kol, karet, Petanque nebo stolních her. U chaty je posezení s večerním osvětlením, dětské oplocené hřiště s pískovištěm a malou skluzavkou. Pokoje C (4-lůžkové): na pokoji je chladnička, patrová postel a manželská postel, vždy pro 3 pokoje je společné WC a kuchyňka. Pokoje B (2-lůžkové): pokoje s manželskou postelí, vlastním WC, chladničkou a kuchyňkou. Pokoje A (4-lůžkové): pokoje s patrovou a manželskou postelí, vlastním WC, sprchou, chladničkou a kuchyňkou.
Cena: Sezóna (měsíce 07-08): pokoj C 335 EUR/pokoj/týden (tj. při 4 osobách 12 EUR/os/noc), pokoj B 273 EUR/pokoj/týden, pokoj A 470 EUR/pokoj/týden. Mimosezóna (měsíce 05-06): pokoj C 10 EUR/os/noc (běžná cena pro jiné návštěvníky 16 EUR/os/noc), pokoj B 13 EUR/os/noc, pokoj A 16 EUR/os/noc (pro jiné návštěvníky 18-20 EUR/os/noc), min. 2 noci, při ubytování jen 1 osoby na pokoji příplatek 2-4 EUR/noc. Ceny jsou konečné a zahrnují i rekreační poplatek, povlečení, energie, parkovné, vstupné do venkovních bazénů i dopravu z vlakového nádraží.
Adresa: Chata RoJa (ubytovna RoJa), Jaroslav Rozsypal, Pri Vadaši 2 (areál TK Vadaš), Štúrovo
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata RoJa, Štúrovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...