– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická chata Slaná voda, Oravská Polhora

80 % (5)

Turistická chata Slaná voda (750 m), Oravská Polhora

mob. +421 903 607 520, +421 903 942 994, +421 903 607 511 slanavoda@slanavoda.sk
Turistická chata Slaná voda [Zvětšit - nové okno]
180 0
Umístění: Na Slanej vode, známom turistickom mieste na úpätí Babej Hory, v horskom prostredí 3 km od obce Oravská Polhora. Od chaty vedú značené tur. cesty na Babiu horu. V okolí Slanej vody minerálne pramene, panenská príroda s možnosťami zberu lesných plodov. Vlastný malý lyžiarsky vlek 400 m. V obci Oravská Polhora lyžiarske stredisko Hrádok, skicentrum Sihelné 5 km, možnosť jazdy na koni, na saniach.
Ubytování: Horská chata s kapacitou 180 lôžok v rôzných objektoch. Reštaurácia (80 miest). Sála (možnosť firemných stretnutí, svadby, robenia diskotéky), poľovnícka izba, sauna, stolný tenis, biliard, posedenie na terase s priamym výhľadom na Babiu horu, športové ihrisko, gril, jazda na koni, biofarma (zvieratká). Pes po dohode. Hlavná chata: 10x 2-lôžková izba v retro štýle (WC, sprcha spoločné). Penzión: 52 lôžok v izbách s vlastným soc. zariadením, spoločná kuchynka, spol. miestnosť s TV. Turistická ubytovňa Haciendy: 5 izieb (4x2, 1x3 lôžka) s vlastnou kúpeľňou. Zrub: 45 lôžok v 2-lôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou, spol. miestnosť. Chaty: 4 chatky (1x8, 3x15 osôb) s vlastnou kúpeľnou, väčšie chatky majú aj kuchynku a spol. miestnosť.
Cena: Celoročne: 20 EUR/os/noc, pre väčšie skupiny, dlhšie pobyty alebo izby so spoločným soc. zariadením zľava až na 12 EUR/os/noc. Zľavy pre školské pobyty.
Adresa: Turistická chata Slaná voda (turistická ubytovňa Na Slanej Vode), 029 47 Oravská Polhora. Prevádzkovateľ: Ján Herud.
Aktualizace:
Video: Letný tábor na Slanej vode

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (4. 6. 2016, 13.50)
Milý, velmi ochotný personál, výborné jídlo, příjemné ubytování. Janko bez váhání pomohl naší turistické skupině dostat se do chaty ze zatopené oblasti po silné bouřce. Děkujeme za záchranu a pomoc.
Poměr cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolní prostředí100 %Stravování100 %
100 % (9. 9. 2015, 13.27)
Milan Hazala,Púchov Spolu smanželkou Máriou obľubujeme prírodu.Radi zbierame liečivé rastliny a lesné plody, ale len pre vlastnú potrebu nie na komerciu. Venujeme sa i turistike. Veľmi radi máme Hornú Oravu. Z tohto dôvodu naše návštevy na Slanej vode sa opakujú i viackrát do roka. Na Orave sa nám veľmi páči. Pohľad z Babiej hory je nezabudnutelný. S ubytovaním ako i s celkovým pobytom na chate Slaná Voda sme veľmi spokojní. Počas pobytov sme si našli viacej priateľov, s ktorými sme sa tu stretli už viackrát. Týto priatelia sú z celého Slovenska, Čiech a Moravy, ba i z Poľska. Všetci boli s pobytom spokojní, čo svedčí že ich návštevy sa tiež viackrát zopakovali. K dobrej pohode samozrejme prispievajú: pán Herúd s manželkou a ostatný personál chaty, začo Vám patrí úprimná vďaka od návštevníkov z Púchova. Tešíme sa na ďalšie stretnutia.
(7. 1. 2015, 15.27)
Vyjadrenie pre pani Sisu Folt.Všimli sme si uverejnený myslim si naintrigovaný názor od pani Sisi ,ktorá ešte aj tají svojú identitu.Čo sa týka kurenia bol stred augusta ak bolo treba tak sa určite kurilo bývame tam aj mi.Na radiatoroch máme termo regulátory v kuchynke nieje ale to znamena,že radiator je otvorený na maximum.Čo sa týka vyhadzovania ističov mohlo dôjsť pri zapnutí viacerých spotrebičov naraz.Kuchynka ma služiť na prípravu jednoduchých jedál,ale nie ako vyvarovňa.Do 70l chladničky môže isť len toľko potravín na koľko je určena Vy nato čo ste si priniesli by ste potrebovali 200l chladničku a 100L mrazak.Čo sa týka smradu bol skutočne neuveriteľny nakoľko ste si za týždeň neviniesli ani odpadky a zvyšky jedál.Čo sa týka hodnotenia Vás ako hosti neskutočna partia pani Sisa matka s detmi bez otca,ktorá holdovala alkoholu.Ich deti keď chodili okolo obory tak zvierata štuchali palicami a hadzali kameňami.
20 % (15. 9. 2014, 12.51)
Uživatel zde byl ubytován od 16. srpna 2014 do 23. srpna 2014.
Orava ako vždy aj po 20rokoch čo som tu nebola nádherná.Celé zle čo sa týka ubytovania.zakúriť na noc sme chceli kvôli deťom,ale sa nedalo nakoľko na radiátoroch neboli ventily,chladnička nefungovala,na dvojplatničke sa dala používať len jedna,keď sa pustila druhá vyhodilo poistky,mikrovlnka nefungovala,v kúpeľke v dolnej časti neuveriteľný smrad.Čo sa týka personálu-pani veľmi ochotná,mladý pán(chatárov syn)robí čo sa dá nakoľko je tam evidentne na všetko sám,ale ochotný a slušný,až na nemiestny komentár pri našom odchode(asi chcel byť vtipný :)),a PÁNA chatára radšej nebudem komentovať!Napriek všetkému som si dovolenku so synom a rodinou užila.Polepšite sa :):):)
100 % (12. 5. 2014, 09.49)
Uživatel zde byl ubytován od 8. května 2014 do 11. května 2014.
Krásné prostředí Horní Oravy, ubytování na úrovni - teplá voda, vytápění v chatce, kuchyňka a 2x soc.zařízení, TV. Ochotný, vstřícný a velmi příjemný personál, stravovací služby zaslouží pochvalu. Děkujeme - pobyt byl velmi příjemný, rádi se vrátíme.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická chata Slaná voda, Oravská Polhora
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...