– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Slovenka, Černý Balog - Vydrovo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa Slovenka [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: Vo Vydrovskej doline v Čiernom Balogu, 300 m od stanice Čiernohronskej železničky, ktorá jazdí priamo pod oknami smerom do Lesníckeho skanzenu (vzdialenosť 1,6 km), bezprostredne pod Náučným chodníkom o histórii a tradíciách obce. Do 400 m je obchod, lekár, lekáreň, kostol, bankomat, obecný úrad.
Ubytování: Chalupa s celoročnou prevádzkou pre 8-10 osôb. V prízemí chaty je veľká spoločenská miestnosť s krbom, TV, vybavená kuchyňa s dedinským sporákom na pevné palivo, predsieň a WC. V podkroví je oddychová časť (izby 4x2 lôžka, 2 kúpelne, možnosť doložiť 2 prístelky, postieľku). Vo dvore môžu parkovať 3-4 autá. Za domčekom je záhradka pre detské hry a prístrešok na opekačky. Urobíme všetko pre priateľskú a pohodovú atmosféru.
Cena: Leto (01.05.-30.09.): 12 EUR/os/noc, min. 4 osoby, min. 2 noci. Zima (22.12.-15.03.): 14 EUR/os/noc, min. 5 osôb, min. 2 noci. Silvester (27.12.-02.01): 18 EUR/os/noc, min. 8 osôb, min. 3 noci. Vianoce, Veľká noc: 16 EUR/os/noc, min. 8 osôb, min. 3 noci. Mimosezóna bez vykurovania: 10 EUR/os/noc, min. 4 osoby, min. 2 noci. Mimosezóna s vykurovaním: 12 EUR/os/noc, min. 5 osôb, min. 2 noci. Zľava 50 % na dieťa do 12 rokov. Ceny sú konečné (obsahujú aj obliečky na postele, rekreačný poplatok a energie).
Adresa: Chalupa Slovenka, Zuzana Giertlová, Vydrovo 92/24, 976 52 Čierny Balog
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Slovenka, Černý Balog - Vydrovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby