– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata pod Špičákem, Albrechtice v Jizerských horách

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata pod Špičákem [Zvětšit - nové okno]
16
Umístění: V Jizerských horách, na okraji obce Albrechtice, v sedle Tanvaldského Špičáku. V obci je obchod, restaurace, autobusová zastávka. Lyžařské středisko Tanvaldský Špičák a další obecní vleky 700 m. V okolí vedou trasy pro běžecké lyžování, turistické trasy a cyklotrasy. Vlaková stanice Desná 1,7 km. Plavecký areál v Jablonci nad Nisou 12 km. Rozhledna Špičák 1,6 km (po modré turistické značce). ZOO Liberec 23 km.
Ubytování: Chata s kapacitou 16 osob, ideální jak pro rodiny s dětmi, tak partu přátel. Chata má čtyři 4-lůžkové ložnice (dvě v přízemí, dvě v podkroví), společenskou místnost s jídelnou (TV, DVD a CD přehravač, gramofon, dětský koutek s hračkami), kuchyň (mikrovlnka, lednice s mrazákem, topinkovač, sendvičovač, nádobí pro děti), koupelnu (pračka, fén) a WC. Vytápění: krbová kamna s výměníkem, elektrický kotel. Parkování přímo u chaty. V suterénu možnost uschování kol. Před chatou je posezení s ohništěm, udírna, houpačka pro děti. Možnost zapůjčení dětského kočárku. Chata se pronajímá celoročně mimo Silvestr.
Cena: Léto (měsíce 07, 08): 80 Kč/os/noc. Zima (měsíce 12-03, záleží na sněhových podmínkách): 90 Kč/os/noc. Mimosezóna: 60 Kč/os/noc. Připlácí se spotřeba el. energie a otop. Povlečení a spotřeba vody je v ceně. Ceny platí při obsazení 15 lůžek a pobytech na 6 a více nocí. Možnost dohody i na víkendových pobytech.
Adresa: Chata pod Špičákem, Miroslava Machková, Albrechtice v Jizerských horách 314, Albrechtice v Jizerských horách
Poznámky: Inzerát nebyl uhrazen.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata pod Špičákem, Albrechtice v Jizerských horách
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...