– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Šumná, Prostřední Bečva - Pustevny

?? %
mob. +420 724 448 423, +420 724 411 333 info@chatasumna.cz
Chata Šumná [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: V centru vysokopoloženého letního i zimního rekreačního centra Pustevny v Beskydech. Příjezd na Pustevny je možný autem a autobusem z Prostřední Bečvy nebo lanovkou z Trojanovic. Východisko pro turistické výšlapy na Radhošť a Martiňák, oběma směry vedou i vyhledávané upravované běžkařské trasy.
Ubytování: Kamenná horská chata s turistickým ubytováním s dlouhou historií. Pokoje jsou 2-, 3-, 4- a 6-lůžkové, turistického typu, se společným soc. zařízením na každém patře. V chatě se nachází restaurace (v omezených časech přístupná i pro veřejnost), bufet Šuměnka, letní terasa i zimní vyhřívaný šenk. Společenská místnost, WiFi internet, půjčovna koloběžek, bezpečná úschovna kol, lyžárna. Chata je zvláště vhodná lyžařské kurzy (běžky), sportovní soustředění, školy a školky v přírodě, školení apod. pro skupiny do 40 osob.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: pokoje 650 Kč/os/noc (při ubytování jen 1 osoby na pokoji 690 Kč/pokoj/noc), apartmán 5.760 Kč/noc. Silvestr (26.12.-1.1.): příplatek. Dítě bez nároku na lůžko 150 Kč/noc. Domácí mazlíček 150 Kč/noc. Snídaně (bufet) 258 Kč (děti do 6 let 190 Kč), polopenze 428 Kč (děti 326 Kč), plná penze 618 Kč (děti 463 Kč). Parkování 200 Kč/den. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen na 1 noc. Slevy pro skupiny 30 a více osob na 3 a více nocí.
Adresa: Horská chata Chata Šumná, Pustevny 224, 756 56 Prostřední Bečva. Kontaktní osoba: Kateřina Seligová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Šumná, Prostřední Bečva - Pustevny
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...