– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická chata Svitáčik, Banská Štiavnica - Počúvadlianske Jazero

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Turistická chata Svitáčik [Zvětšit - nové okno]
94 0
Umístění: V prekrásnom prostredí chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, 500 m od Počúvadlianskeho jazera. 9 km od Banskej Štiavnice. V blízkosti 2 reštaurácie. Veľa príležitostí na vychádzky, v zime sú blízke svahy s vlekmi vhodné pre začiatočníkov aj náročnejších lyžiarov.
Ubytování: Turistická ubytovňa (chata) s kapacitou 94 osôb v 3-lôžkových izbách. Izby sú vybavené sociálnou bunkou s WC a umývadlom s teplou a studenou vodou. Sprchy sú spoločné. Súčasťou areálu je veľké športové ihrisko, preliezačky, hojdačky, v zime prírodné klzisko. Upravený priestor pre táborák. Možnosť stravovania formou polpenzie alebo plnej penzie. Chata Svitáčik je v prevádzke len v období od 1.5. do 15.10. (cez zimu nie).
Cena: Celá sezóna: 6,00 - 6,73 EUR/os/noc, min. 2 noci, aj pri ubytovaní iba 1 osoby. V prípade pobytu na 4 a viac nocí a pre skupiny 10 a viac osôb 5,50 EUR/os/noc. Poplatok obci Počúvadlianske Jazero 0,50 EUR/os/noc.
Adresa: Chata Svitáčik (turistická ubytovňa Svitáčik), Eva Prokešová, Počúvadlianske Jazero 140 (nesprávne Počúvadelské jazero), Banská Štiavnica
Poznámky: Chata je mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická chata Svitáčik, Banská Štiavnica - Počúvadlianske Jazero
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby