– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Terezka, Dolní Morava

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Terezka [Zvětšit - nové okno]
107
Umístění: V Dolní Moravě, na úpatí masivu Králického Sněžníku, 50 m od dolní stanice lanovky U Slona. Chata je přímo v areálu Resortu Dolní Morava s adrenalinovými aktivitami (lanový park, bobová dráha, lezecká stěna, DiscGolf - hra podobná golfu s disky místo míčků, Powerfan - volný pád ze 13 m, Big swing - houpačka ve výšce 13 m).
Ubytování: Nově postavená chata (v provozu od 1.12.2011) s 3- až 6-lůžkovými apartmány (9x3, 6x4, 1x5, 1x6 lůžek). Apartmány mají vlastní plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramická varná deska, rychlovarná konvice) a nástěnnou TV+SAT v obývací části. Ke každému apartmánu náleží samostatná vyhřívaná skříňka na lyžařskou výstroj. V chatě je prostorná jídelna (možnost stravování, slouží i jako přednáškový sál - dataprojektor, plátno, internet). Chata je vhodná pro sportovní oddíly, lyžařské kurzy, školní výlety a další akce. Parkoviště u chaty.
Cena: Létní sezóna (29.6.-2.9.): 390 Kč/os/noc (jen týdenní pobyty). Zimní sezóna: hlavní (28.1.-16.3.) 390 Kč/os/noc (jen týdenní pobyty), vedlejší (2.1.-27.1.) 350 Kč/os/noc. Mimosezóna: 290 Kč/os/noc (i při ubytování jen na 1 noc). Silvestr (23.12.-1.1.): 650-750 Kč/os/noc (jen týdenní pobyty). Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma, 3-12 let sleva 50 %. Domácí zvíře (po domluvě) 150 Kč/noc. Neobsazené lůžko na apartmánu 50 % z ceny. Stravování: snídaně 80 Kč, večeře 100 Kč. Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku).
Adresa: Chata Terezka, Lenka Strculová, Dolní Morava. Provozovatel: Sněžník a.s., Dolní Morava 58, 561 69 pošta Králíky.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Terezka, Dolní Morava
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...