– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Třeštík, Bílá - Třeštík

?? %
mob. +420 732 245 991, +420 731 770 928 chatatrestik@email.cz
Chata Třeštík [Zvětšit - nové okno]
50 0
Umístění: Na hlavním hřebeni Vsetínských vrchů, poblíž silnice z Horní Bečvy (8 km) na Bumbálku (2 km). Skiareál Třeštík (sjezdovka) 150 m. Autobusová zastávka 200 m. Kolem chaty prochází upravená běžkařská trasa (Soláň - Třeštík - Bumbálka) a mnoho značených turistických a cyklistických cest.
Ubytování: Horská chata s wellness s kapacitou 47 lůžek, pronajímaná jako celek, vhodná k rekreaci, firemním akcím i školním výletům a lyžařským výcvikům. V chatě je 10 pokojů (na každém je manželská postel, některé mají i patrovou postel), soc. zařízení na každém patře. Wellness (vířivka, finská sauna). Velkokapacitní kuchyně, 2 společenské místnosti, lyžárna. Nabízíme možnost cateringu, snídaně, obědy i večeřa. U chaty je venkovní občerstvení pro kolem procházející turisty. Parkování přímo u chaty. Původně se jednalo o turistickou chatu s restaurací.
Cena: Celoročně: 1 noc 20.000 Kč/chata, 2 noci 14.000 Kč/chata/noc, 3-5 nocí 13.000 Kč/chata/noc, 6 a více nocí 12.000 Kč/chata/noc. Školní pobyty sleva dohodou. Rekreační poplatek 30 Kč/os/noc (jen dospělí). Energie i povlečení jsou v ceně. Ceny jsou platné i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Horská chata Třeštík, Bílá 71 (osada Třeštík), 739 15 Bílá. Majitelé a provozovatelé: Martin Janostyak a Martina Janostyaková, Ostrava.
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Třeštík, Bílá - Třeštík
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...