– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Veronika, Tisovec - Rejkovo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Veronika [Zvětšit - nové okno]
15 0
Umístění: V krásné přírodě nedaleko horské osady Rejkovo, asi 4 km od města Tisovec, na pomezí Veporských vrchů, Muráňské planiny a Stolických vrchů. Chata leží pod obrovskou skálou Okrúhla, vedle je mohutná hora Hradová se zříceninou. K chatě vede přístupová cesta. V Tisovci je sportovní areál a koupaliště.
Ubytování: Chata místního církevního sboru pro cca 26 lidí. V dolní části chaty se nachází 13 postelí ve třech pokojích, v podkroví je k dispozici 13 matrací. V chatě je vybavená kuchyňka, WC a sprchy s teplou vodou. Do chaty je zavedena elektřina i tekoucí voda. Vedle chaty je prostor na sportovní hry (minifotbal, volejbal, badminton), velké ohniště i suché WC. Chata je určena především pro pobyty skupin dětí a mládeže.
Cena: Ve vlastních spacácích 7 EUR/os/noc, při objednání celé chaty bez podkroví (13-15 osob) 60 EUR/chata/noc. Možnost zapůjčení povlečení.
Adresa: Chata Veronika, Tisovec-Rejkovo. Provozuje: ECAV (Cirkevný zbor Evanjelickej církvi) Tisovec, Malinovského 3, 980 61 Tisovec. Kontaktní osoby: Marián Krivuš a Juraj Maťko.
Poznámky: Ubytovanie sa od roku 2013 používa len pre interné potreby církve.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování