– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata Vitiška, Mikulov v Krušných horách

?? %

Horská chata Vitiška (810 m), Mikulov v Krušných horách

+420 417 878 015, mob. +420 728 541 326 vitiska@email.cz
Horská chata Vitiška [Zvětšit - nové okno]
28 0
Umístění: Na horském návrší mezi Mikulovem v Krušných horách, Novým Městem a Cínovcem. U chaty je turistické rozcestí a východisko běžkařských a cykloturistických tras (těsně kolem chaty prochází Krušnohorská magistrála). Běžecký lyžařský areál Nové Město v Krušných horách 1,5 km. Lyžařské centrum Bouřňák a vrchol stejnojmenné hory 2,7 km. V okolí jsou lesy plné hub a borůvek. V létě možné koupání na Cínovci ve vodě z rašelinišť. Autobusová zastávka Mikulov, rozc. Vitiška 1 km. Vlaková zastávka Mikulov Krušných horách 1 km. Od chaty je nádherný výhled do údolí směrem na Duchcov.
Ubytování: Horská chata s kapacitou 28 lůžek ve 2-, 3-, 5- a 6-lůžkových pokojích. Sprchy a WC jsou společné na patře. V chatě je vlastní restaurace s jídelnou a celodenním provozem (45 míst). Společenská místnost. Připojení k internetu. V mezisezóně možnost školení, kurzů a dětských táborů. Možnost ubytování se psem. Parkoviště přímo u chaty. Před chatou je ohniště.
Cena: Celoročně: s polopenzí od 350 Kč/os/noc do ??? Kč/os/noc (na konkrétní ceny čekáme). Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku, povlečení i všech energií).
Adresa: Horská chata Vitiška (německy Berghütte Wittichbaude), Mikulov 114, 419 01 Mikulov v Krušných horách. Provozovatel: Dipl. Ing. Vratislav Alfred Vojtek, Cínovec č.p. 88, 417 01 Dubí.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata Vitiška, Mikulov v Krušných horách
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...