– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Zuzanka, Štrba - Tatranská Štrba

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Zuzanka [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: Vo Vysokých Tatrách, v peknom idylickom horskom prostredí pri Tatranskej Štrbe v blízkosti Štrbského Plesa, na polosamote v lese. Zastávka ozubnicovej železnice Tatranský Lieskovec 300 m (na trase Tatranská Štrba - Štrbské Pleso).
Ubytování: Štýlová chata s dvomi samostatnými 5-lôžkovými ubytovacími komplexmi (apartmány). V každom apartmáne je vlastná kuchynka, obývacia miestnosť (jedálenský kútik, TV), dve spálne (2x2 lôžka), 2 prísteľky a soc. zariadenie. Vonku sa nachádza rázovitý zrubový prístrešok s krbovým ohniskom. Parkovisko v blízkosti chaty.
Cena: Letná sezona (22.06.-07.09.): 16,50 EUR/os/noc, min. 7 osôb v celej chate, min. 5 nocí. Zima a mimosezona (07.09.-22.06. okrem Silvestra): 14,50 EUR/os/noc, min. 4 osoby v apartmáne, min. 2 noci. Silvester: 22 EUR/os/noc, min. 8 osôb v chate, min. 5 nocí. Ceny sú konečné (vrátane všetkých energií, dreva do krbu, povlečenia aj rekreačného poplatku). Deti zdarma.
Adresa: Chata Zuzanka, Jana Halasová, Tatranský Lieskovec 3111, 059 41 Tatranská Štrba
Aktualizace: 2. srpna 2013
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Zuzanka, Štrba - Tatranská Štrba
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...