– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chatka Polana, Hriňová - hřeben Polany

90 % (2)

Chatka Polana (1.270 m), Hriňová - hřeben Polany

mob. +421 905 913 799 (Martin Belej), +421 908 180 231 (Peter Solár) info@polana.sk
Chatka Polana [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: Vo vrcholových partiách Poľany, v chránenej krajinnej oblasti, na okraji lesa pri horskom hoteli Poľana. V blízkom okolí vodopád Bystrô, vrch Zadná Poľana (1.458 m), Melichova skala. Lyžiarsky vlek dlhý 450 m iba pre obyvateľov chatiek (lyžovačka v absolútnom kľude). Ak snehové podmienky dovolia, dá sa na lyžiach isť až na Hriňovské lazy po úžasných lesných cestách a lúkách v dĺžke 8-9 km (vieme zabezpečiť odvoz späť na Poľanu). Pri Hriňovej sa nachádza adrenalinové stredisko Košútka.
Ubytování: Útulne a kompletne zariadená chata pre 8 osôb. K dispozícii je 5 lôžok v podkrovnej izbe a 3 lôžka v obyvacej izbe. Kuchyňa s umývačkou riadu, mikrovlnkou, elektrickým varičom, rúrou na pečenie, prenosným elektrickým grilom a krbová pec. Na chatke sú tri TV (v obývačke, na toalete, v podkroví), internetové pripojenie a IP televízia. Pred chatou je vonkajšie sedenie s grilom a ohniskom. Chata má celoročnú prevádzku.
Cena: Leto (1.4.-20.12.): 1-2 noci 80 EUR/chata/noc, 3-6 nocí 60 EUR/chata/noc. Zima (21.12.-31.3.): 1-2 noci 90 EUR/chata/noc, 3-6 nocí 70 EUR/chata/noc, počas jarných prázdnin +10 EUR/chata/noc. Silvester: podľa dohody. Pri pobytoch na 7 a viac nocí zľava 10 %. Mimo víkendov a pri menšej obsadenosti možnosť zliav. Ceny sú konečné (obsahujú aj posteľnú bielizeň, všetky poplatky a energie).
Adresa: Chatka Poľana, Martin Belej, Hriňová - hrebeň Poľany
Poznámky: Fotografie: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net, 2012.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

(31. 10. 2012, 19.47)
Uživatel zde byl ubytován od 19. října 2012 do 20. října 2012.
Ďakujeme za krásnu reakciu sme radi že sa Vám u nás páčilo. V kúpelni sme užprečistili vodovodnu batériu tak je to v poriadku ale s tou kalužou už nespravíme nič. Naš murár obkladač mal asi bulharsku vodováhu tak sme to museli eliminovať prechodovou lištou. S pozdravom Martin Belej z Poľany
90 % (31. 10. 2012, 11.31)
Uživatel zde byl ubytován od 19. října 2012 do 20. října 2012.
Jedná se o chatku v chatové osadě vedle horského hotelu Poľana. Chatek je v okolí ještě několik, každou provozuje někdo jiný. Na typ turistického objektu je chata vybavena poměrně luxusně. Především zaujme velká LCD televize v obývací místnosti propojená i s malou televizkou přímo na toaletě. To vše je doplněno i o velmi kvalitní zvukovou aparaturu a vybírat si můžete i z rozsáhlé nabídky uložených filmů. Pro špatné počasí je tedy zábava zaručena. Pokud je ale hezky, byla by škoda zůstávat na chatě, protože okolí je nádherné! A panuje zde velký klid. V chatce jsou krbová kamna, která dotvoří útulnou atmosféru a rychle celou chatu vytopí. Případně je k dispozici i olejový radiátor. V obývačce jsou 3 pohodlná lůžka, v patře další 3 + 2 lůžka. Slabinou byla koupelna s nízkým tlakem vody ve sprše a špatným odtokem (po umytí několika lidí se zde držela kaluž vody). K dispozici jsou i přezůvky pro hosty. Chata toho tedy nabízí rozhodně více, než je běžný standard a je vidět, že se provozovatelé snaží.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatka Polana, Hriňová - hřeben Polany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...