– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chatová osada Žilinské univerzity, Zuberec - Brestová

?? %

Chatová osada Žilinské univerzity (850 m), Zuberec - Brestová

mob. +421 918 117 442 zuberec@uniza.sk
Chatová osada Žilinské univerzity [Zvětšit - nové okno]
96 0
Umístění: V horskom prostredí v zubereckých lesoch pod Roháčmi, 1 km od skanzenu v Brestovej a 3 km od Zuberca. Ideálne miesto pre nástup na turistické trasy, cykloturistiku, v zimnom období pre lyžovanie (strediská Zverovka, Mojtín, Janovky). Liptovský Mikuláš (aquapark Tatralandia) 38 km.
Ubytování: Chatová osada Žlinskej univerzity pre širokú verejnosť. V stredisku je 16 chát (v každej 4 lôžka + 2 prísteľky). V každej chate je vlastné soc. zariadenie (WC, sprcha, umývadlo), spoločenská miestnosť s TV, malý kuchynský kút (chladnička) a dve spálne (každá je 2-lôžková). V areáli je reštaurácia, športoviská, ohnisko, gril, fínska sauna. Vhodné miesto pre rodinný pobyt s deťmi, poriadanie školení, kurzov, firemných stretnutí, detských táborov, športových sústredení, lyžiarskych zájazdov.
Cena: Pôvodná chata: 4 osoby 84 EUR/chata/noc (pri objednaní polpenzie iba 76 EUR/chata/noc), prísteľka 11 EUR/noc. Zrekonštruovaná chata: 4 osoby 134 EUR/chata/noc (pri objednaní polpenzie iba 112 EUR/chata/noc), prísteľka 11 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Raňajky 8 EUR, večera 10 EUR (detská 8 EUR). Deti do 3 rokov zdarma. Parkovanie zdarma. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene.
Adresa: Chatová osada Uniza (Univerzitné stredisko Zuberec), Brestová 380, 027 32 Zuberec - Brestová. Prevádzkovateľ: Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina. Kontaktná osoba: Vladimír Urban.
Aktualizace:
Video: Prehliadka Univerzitného strediska Zuberec

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatová osada Žilinské univerzity, Zuberec - Brestová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...