– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chatová osada Gader, Blatnica

?? %

Chatová osada Gader (515 m), Blatnica

+421 434 948 194, mob. +421 905 447 252 gader@gaderskadolina.sk
Chatová osada Gader [Zvětšit - nové okno]
36 0
Umístění: Na počiatku Gaderskej doliny (dlhej 18 km) v západnej časti Veľkej Fatry. Od zástavky autobusu v obci Blatnica 1 km, centrum obce Blatnica 1,5 km. V lete možnosť kúpania v Mošovciach (6,5 km) a celoročne v Aquaparku v Turčianskych Tepliciach (13 km). Náročné túry do Gaderskej a Blatnickej doliny i na vrcholy Veľkej Fatry.
Ubytování: Rekreačné stredisko v prírode s lacnými chatkami a komfortnejšími apartmánovými domy. Chatky (36 lôžok): 6-postelové, so společným soc. zariadením, v prevádzke iba cez leto, sú vhodné aj pre školské výlety. V areáli sa nachádza reštaurácia s pestrou ponukou jedál (60 miest), vonkajšia terasa (50 miest), salónik (40 miest), vhodné aj pre spoločenské akcie. WiFi. Sauna, fitness. Kryté ohnisko, volejbalové ihrisko, detské ihrisko. Požičiavanie športových potrieb a bicyklov.
Cena: Chatky: 2 a viac osôb 10 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Raňajky 3,80 EUR, polpenzia 12,50 EUR, plná penzia 17,50 EUR. Sauna 5 EUR/os/hod. Posteľná bielizeň aj parkovanie je v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Chatová osada Gader, Gaderská dolina, Blatnica 377, 038 15 Blatnica. Prevádzkovateľ: GADER, s.r.o. Odpovedné osoby: Jana Lettrichová Váleková a Ján Lettrich.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatová osada Gader, Blatnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...