– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chatová osada Vincov les - autokemp, Sládkovičovo

20 % (1)

Chatová osada Vincov les - autokemp, Sládkovičovo

mob. +421 905 605 329 vacko@nextra.sk
Chatová osada Vincov les - autokemp [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: V tesnom susedstve areálu termálneho kúpaliska Vincov les, v ktorom je vybudovaných 5 bazénov. V blízkosti sa nachádza jazero (štrkovisko) s možnosťou rybolovu. Mesto Sládkovičovo 2,5 km.
Ubytování: Oplotený autokemp v Chatovej osade s celoročnou prevádzkou, chránený od vstupu verejnosti a návštevníkov kúpaliska. Spoločné sociálne zariadenia (umyvadlá, sprchy, wc, teplá aj studená voda non-stop), kuchynka (vybavená veľkým dvojdrezom, stolmi a stoličkami), elektrické prípojky. Bezplatne sú k dispozícii streetball, vonkajšie otvorené ohnisko, futbalové minibránky, volejbal, nohejbal, detské ihrisko, pieskovisko a veľké trávnaté plochy pre športovanie. Možnosť stravovania formou polpenzie a plnej penzie vo svojej jedálni a v bufete.
Cena: Ceny sú vrátane neobmedzeného vstupu do všetkých bazénov! Celoročne: osoba 10 EUR/noc (dieťa 3-14 rokov 7 EUR/noc, do 3 rokov zdarma, držiteľ ISIC 7,50 EUR/noc, nad 60 rokov 7,50 EUR/noc), stan 5 EUR/noc, karavan 7 EUR/noc, elektrická prípojka 5 EUR/noc, auto 3 EUR/noc, motorka 2 EUR/noc, bicykel zdarma, autobus zdarma, pes 4 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Pri ubytovaní iba na 1 noc +50 %.
Adresa: Chatová osada Vincov les - autokemping, Termálne kúpalisko Vincov les, 925 21 Sládkovičovo. Prevádzkovateľ: RVP s.r.o., Bratislava. Odpovedná osoba: Martin Vačko.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

20 % (22. 8. 2020, 10.45)
Špína rozbitý nábytek roztrhane záclony velmi nespokojená nepokošeno rozbité lavičky. Na toto zařízení velmi drahé jsem velmi sklamana.
Poměr cena / kvalita10 %Čistota10 %Personál50 %Okolní prostředí50 %Stravování50 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatová osada Vincov les - autokemp, Sládkovičovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...