– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Detaško FA STU, Banská Štiavnica

?? %

Turistická ubytovna Detaško FA STU, Banská Štiavnica

+421 456 922 187, mob. +421 918 665 031 farbiakova@fa.stuba.sk
Turistická ubytovna Detaško FA STU [Zvětšit - nové okno]
22
Umístění: Priamo v historickom centre Banskej Štiavnice, na Radničnom námestí, pod Starým zámkom a 80 m od námestia sv. Trojice (Trojičné námestie). Pred budovou je zástavka medzimestskej autobusovej dopravy. Parkovanie pre vlastné auto je možné pod Starým hradom. Banská Štiavnica a jej okolie je zapísané na Listinu svetového a kultúrneho dedičstva UNESCO.
Ubytování: Školiace stredisko slúžiace aj ako turistická ubytovňa (v prípade, že tu nie je výučba a miesta nie sú rezervované pre zamestnancov školy). V ubytovni je 22 lôžok v 5 izbách (1x2, 2x4, 2x6 lôžok), na každej izbe je vlastná kúpeľňa. Spoločná plne vybavená kuchynka k vlastnej príprave jedál. V stredisku sú aj prednáškové miestnosti (40+30 osôb), výstavné a seminárne miestnosti.
Cena: Študentské izby: 1 noc 13 EUR/os, 2 a viac nocí 11 EUR/os/noc. Apartmány: 1 noc 16 EUR/os, 2 a viac nocí 15 EUR/os/noc. Deti do 10 rokov alebo prístelka zľava 20 %. Domáce zviera 5 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň je v cene. Ceny sú platné celoročne (aj cez hlavnú sezónu).
Adresa: Školiace stredisko a turistická ubytovňa Detaško, Detašované pracovisko FA STU - Vzdelávacie a vedecko-výskumné centrum Banská Štiavnica, Radničné námestie 2, 969 01 Banská Štiavnica. Prevádzkovateľ: Fakulta architektúry (FA), Slovenská technická univerzita (STU), Bratislava. Kontaktná osoba: Jozefa Farbiaková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Detaško FA STU, Banská Štiavnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby