– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Školní internát při OA - turistická ubytovna, Rožňava

?? %

Školní internát při OA - turistická ubytovna, Rožňava

+421 587 321 481, +421 587 331 358, mob. +421 904 649 100 internat.oarv@gmail.com
Školní internát při OA - turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
90 0
Umístění: V blízkosti historického centra Rožňavy, v budove za obchodnou akadémiou, iba 400 m od hlavného námestia (Námestie baníkov). Autobusová stanica 800 m. Dobré východisko do Slovenského krasu aj Volovských vrchov.
Ubytování: Turistická ubytovňa v školskom internáte, pre verejnosť po celý rok. Apartmány (5x): 3x 3-izbové byty, 2x 4-izbové byty, v každom apartmáne je vlastné soc. zariadenie, kuchynka a spoločenská miestnosť s TV. Turistická ubytovňa (70 lôžok): 3- a 4-izbové bunky s 2- a 3-lôžkovými izbami, v bunkách sú soc. zariadenia. Možnosť stravovania pri počte 30 a viac osôb. Ubytovňa je uzavretý objekt s možnosťou parkovania. Viacúčelové ihrisko z umelým povrchom, telocvičňa, biliard. WiFi zadarmo.
Cena: Turistická ubytovňa (bunky): 12 EUR/os/noc, min. 4 osoby. Apartmány: 4-izbové byty 14 EUR/os/noc, 3-izbové byty 15 EUR/os/noc, min. 4 osoby. Ceny sú konečné (v cene je poplatok mestu Rožňava, energie aj posteľná bielizeň) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Školský internát Rožňava (turistická ubytovňa Rožňava, bývalý domov mládeže), Obchodná akadémia Rožňava (OA Rožňava), Akademika Hronca 8, 048 01 Rožňava. Kontaktná osoba: Viktor Baláž.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Školní internát při OA - turistická ubytovna, Rožňava
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby