– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Tábořiště Dolinky, Bystřička

?? %

Tábořiště Dolinky (390 m), Bystřička

mob. +420 739 351 467 (tábořiště, pouze v provozní době), pevná +420 571 443 258 (obecní úřad) starosta@bystricka.cz
Tábořiště Dolinky [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: V krásné přírodě na břehu přehrady Bystřička s výhledem na vodní hladinu a okolní lesy. Přímo u kempu je autobusová zastávka Bystřička, Dolinky. Motorbar Royal Star (bývalá Chata Mír) 200 m. Hráz přehrady 800 m.
Ubytování: Tábořiště (kemp) s možností stanování i pobytu v karavanech nebo obytných autech. Po příchodu je nutné nahlásit se na recepci. Na tábořišti je ohniště a pouze užitková voda. Přímo v kempu je možné koupání v přehradě. Možnost parkování i pro návštěvníky přehrady. Kemp bývá v provozu cca v měsících 06-08 (v roce 2023 od 8.6. do 3.9.).
Cena: Celoročně: osoba 80 Kč/noc (děti 5-15 let 50 Kč/noc, děti do 5 let a ZTP zdarma), stan 100 Kč/noc, karavan 150 Kč/noc, obytné auto 200 Kč/noc, auto 50 Kč/noc, motorka 30 Kč/noc, pes 30 Kč/noc, elektřina (omezeně) 100 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně DPH i rekreačního poplatku) a platí i při ubytování jen na 1 noc. Pobyt v kempu bez přenocování: parkování 50-100 Kč, vstup 20-40 Kč/os. Za zjištěné nepřihlášené osoby účtujeme 100% přirážku.
Adresa: Tábořiště Dolinky (kemp), přehrada Bystřička. Majitel pozemku: Povodí Moravy, s.p. Provozovatel: Obec Bystřička. Odpovědná osoba: Zbyněk Fojtíček, starosta Bystřičky. Kontaktní osoba: Eva Divínová, recepční.
Aktualizace:
Video: Přehrada Bystřička i s pohledem na kemp Dolinky

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Tábořiště Dolinky, Bystřička
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...