– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rodinný dům Bartha, Štúrovo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Rodinný dům Bartha [Zvětšit - nové okno]
10
Umístění: V strede Štúrova. Mesto Štúrovo leží na ľavom brehu Dunaja. Pre návštevníkov je atraktívne termálne kúpalisko Vadaš, ktorého voda blahodárne pôsobí. Cyklistické a turistické trasy, návšteva mosta Márie Valérie cez Dunaj, baziliky v Esztergome, výlety ľoďou po Dunaji zo slovenskej strany. Obchod 300 m, reštaurácie 500-800 m, vlaková stanica Štúrovo 2 km (od vlaku miestna autobusová doprava).
Ubytování: Privát s kapacitou 10 lôžok v 3 izbách (2x3, 1x4 lôžka). Dve spoločné kuchyňky, soc. zariadenie, TV. Parkovanie vo dvore pre 3 autá. Príjemné posedenie pod pergolou s grilom, zatrávnený dvor (bezpečný pobyt pre deti). Možnosť zapožičania bicyklov a prenájom tenisového kurtu.
Cena: Celoročne: 9,5 EUR/os/noc, dieťa 3-10 rokov 6,5 EUR/os/noc, min. 3 osoby, min. 2 noci. Dieťa do 3 rokov zdarma. Kúpeľný poplatok 0,70 EUR/os/noc.
Adresa: Ubytovanie v súkromí Vojtech Bartha (Dom Bartha), Komenského 89, 943 01 Štúrovo
Poznámky: Ubytovanie je od roku 2019 mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rodinný dům Bartha, Štúrovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby