– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Janka, Závažná Poruba

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa Janka [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: V dedinke Závažná Poruba na Liptove, 1,6 km od lyžiarskeho strediska Opalisko (je tu aj detský areál, sánkárska dráha, prírodné klzisko a bežecký areál s osvetlením). Závažná Poruba je známa hlavne vďaka človeku s veľkým srdcom a láskou k poézii Milanovi Rúfusovi - jeho rodný dom je otvorený každý deň. Motokárová hala 1,3 km. Aquapark Tatralandia 9 km. Neďaleko je obec Žiar so svojou čarokrásnou Žiarskou dolinou. Lyžiarske stredisko Jasná 19 km.
Ubytování: Chalupa pre 7 osôb + malé dieťa. V dome sú 4 kompletne zariadené izby na poschodí (1x1, 3x2 lôžka), obývacia izba s krbom, WC a kúpeľňa so sprchovacím kútom (za príplatok vírivka), vybavená kuchynka, postieľka pre bábätko. Za domom je záhrada. K ubytovaniu patria dve vykurované garáže s kapacitou pre 5 áut. Stravovanie je možné zabezpečiť si v penzióne Zivka 1 km. Preferujeme rodiny s deťmi a manželské páry.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 13 EUR/os/noc, min. 2 osoby na izbe, min. 2 noci. Vianoce a Silvester (23.12.-27.12., 30.12.-03.01.): 130 EUR/objekt/noc, min. 2 noci. Príplatok za vírivku 20 EUR/pobyt. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok, posteľnú bielizeň a všetky energie).
Adresa: Chalupa, Janka Pasternáková, Hlavná 82/62, 032 02 Závažná Poruba
Poznámky: Objekt v roku 2017 zmenil majiteľa.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Janka, Závažná Poruba
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...