– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Domeček, Dolní Moravice - Horní Moravice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Domeček [Zvětšit - nové okno]
10 3
Umístění: V Horní Moravici v Jeseníkách, mezi Malou Morávkou-Karlovem (5 km) a Rýmařovem (7 km). Lyžařský vlek i v místě, běžecké tratě, cyklostezky, obchod a zastávka busu 200 m, restaurace v místě, v Rýmařově koupání a fitness.
Ubytování: Rodinný dům se dvěma samostatnými byty 2+0 (apartmány). Každý apartmán je pro 4-5 osob. V obou apartmánech je koupelna (sprchový kout, WC), vybavená kuchyňská linka, chladnička, mikrovlnka, satelitní TV, radiopřijímač a WiFi internet. Místo pro uložení kol a lyží. Parkování na pozemku domu. Dům se pronajímá jen přes letní sezónu.
Cena: Celá letní sezóna: 4-5 nocí 200 Kč/os/noc, 6 a více nocí 170 Kč/os/noc, ceny platí při ubytování 3-5 osob v apartmánu (při ubytování jen 2 osob +30 Kč/os/noc). Připlácí se rekreační poplatek. Vše ostatní (povlečení, energie) je zahrnuto v ceně.
Adresa: Domeček Horní Moravice (ubytování v soukromí), Miroslav Hodina, Horní Moravice 75, 795 01 Rýmařov - Dolní Moravice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Domeček, Dolní Moravice - Horní Moravice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...