– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Dřevěnice Dřevěné království, Lom nad Rimavicou

?? %

Dřevěnice Dřevěné království (960 m), Lom nad Rimavicou

mob. +421 904 194 547, +421 918 898 296 snecko1@azet.sk
Dřevěnice Dřevěné království [Zvětšit - nové okno]
19 0
Umístění: Na spodnom okraji horskej dediny Lom nad Rimavicou vo vrcholovej časti Veporských vrchov. Miestny túto oblasť nádherných horských lúk s pasúcim sa dobytkom okolo obcí Lom nad Rimavicou, Sihla a Drábsko nazývajú jednoducho Vrchy. Parkovanie 30 m od chaty (v zime nutné snehové reťaze). Autobusová zastávka 850 m. Z chát je nádherný výhľad do doliny Rimavice a na Klenovský Vepor.
Ubytování: Dve drevenice Limbora a Kovačica vybudované v ľudovom štýle s masívnym nábytkom, prvá pre 10, druhá pre 9 osôb. V chate Limbora sú dve izby (2-lôžkové, každá s 2 prístelkami), obytná hala (2 lôžka, TV), kúpeľňa (sprchovací kút), WC, kuchynský kút (kachľovo-keramická pec, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica). V chate Kovačica (modrá drevenica) sú dve izby (3- a 4-lôžková), kuchyňa (kachľová pec, el. varič, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), spoločenská miestnosť (TV, DVD, manželská posteľ), kúpeľňa (sprchovací kút a WC). Pred drevenicami je záhradné posedenie s ohniskom. Majitelia môžu ponúknuť vlastné ovčie produkty (čerstý syrík, žinčica atď).
Cena: Leto: 12 EUR/os/noc, min. 40 EUR/drevenica/noc. Zima: 15 EUR/os/noc, min. 50 EUR/drevenica/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne).
Adresa: Drevenice Drevené Kráľovstvo (drevenica Limbora a drevenica Kovačica), 976 53 Lom nad Rimavicou. Kontaktná osoba: Andrea Šneková.
WWW:
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Dřevěnice Dřevěné království, Lom nad Rimavicou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...