– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Dřevěnice V sedle U Falťanů, Pohronská Polhora - Zbojská

95 % (1)

Dřevěnice V sedle U Falťanů (755 m), Pohronská Polhora - Zbojská

mob. +421 948 232 664 vsedleufaltanov@gmail.com
Dřevěnice V sedle U Falťanů [Zvětšit - nové okno]
16 0
Umístění: V krásnej prírode na horskom sedle Zbojská pri Pohronskej Polhore, na rozhraní okresov Brezna a Rimavskej Soboty, na hranici Národného parku Muránska planina. Okolie je vhodné pre horskú cyklistiku, turistiku, jazdu na koni, v zime na bežky a slalomové lyžovanie (Skicentrum Zbojska). V mieste zastávka parného vláčiku na ozubnicovej trati.
Ubytování: Rekreačný areál s dvoma drevenými chatami, krčmičkou a wellness. V každej chate sú 2 apartmány - v menšej chate 2 jednoizbové, vo väčšej 2 dvojizbové. Každý apartmán je 4-lôžkový, má samostatný vchod, vlastnú kúpeľňu, toaletu a plne vybavený kuchynský kútik (dvojplatnička, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica). V každej izbe je TV s MP3 prehrávačom. Wellness zóna s fínskou saunou a vírivkou, oddych pri masážach a fyzioterapii. Vlastná Krčmička u Falťanov, zahradný výčap, možnosť usporiadať spoločenské udalosti pre 30 osôb pri živej hudbe a škole ľudového tanca. Hospodársky dvor (sliepočky, kačky, zajace, kozičky,...). Aktívny odpočinok jazdou na koni s doprovodom, v zime skijoring na lyžiach a koňoch, lukostreľba.
Cena: Celoročne okrem sviatkov: 2 a viac nocí 12 EUR/os/noc, iba 1 noc 15 EUR/os. Vianoce a Veľká noc: 15 EUR/os/noc, min. 2 noci. Deti do 3 rokov zdarma, 3-6 rokov 7 EUR/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, energií aj postelnej bielizne) a platné pri ubytovaní 2 a viac osôb v apartmáne. Jazda na koni v teréne s inštruktážou 15 EUR/os/hod.
Adresa: Drevenica V sedle U Falťanov (rodinná farma a krčmička U Falťanov v sedle), sedlo Zbojská, Pohronská Polhora. Kontaktná osoba: Terézia Falťanová.
WWW:
Aktualizace:
Video: Pečienie muránskych buchiet na Zbojskej, pripravuje folkloristka Terézia Falťanová.

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (23. 4. 2012, 16.37)
Uživatel zde byl ubytován od 30. srpna 2011 do 3. září 2011.
Dřevěnice má výbornou polohu. Nachází se hned u salaše Zbojská, kam se dá chodit na výborná jídla do stylového prostředí. Je dokonce k salaši výrazně blíž než ubytování, které poskytuje samotná salaš. Dřevěnice je nově vybudovaná, po naší návštěvě se ještě dolaďovaly poslední záležitosti. Pro 4 osoby už může být apartmán trochu stísněnější, naopak pro 2 osoby je to luxus. My jsme byli ubytováni v apartmánu v patře. Měli jsme s sebou i horská kola, která se nám vždy podařilo vynést po schůdkách přímo do předsíně v apartmánu (schody jsou trochu prudké, tak to nebylo úplně snadné, ale dalo se to). Okolní terén je na horská kola báječný, jsou zde jak lesní asfaltky, tak náročnější pěšinky v lesích či po loukách s dalekými výhledy. Hned za ubytováním často volně pobíhají ovce a jiná zvířátka, nás zaujala především malá prasátka, která se volně pohybovat jen tak nevidí.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Dřevěnice V sedle U Falťanů, Pohronská Polhora - Zbojská
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...