– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Duchovní centrum sv. Františka z Pauly, Vranov u Brna

?? %

Duchovní centrum sv. Františka z Pauly (455 m), Vranov u Brna

mob. +420 604 509 455 (po-pá 8.00-15.30 hod.) dc-vranov@katolik.cz
Duchovní centrum sv. Františka z Pauly [Zvětšit - nové okno]
81 81
Umístění: V paulánském klášteře vedle kostela ve Vranově u Brna, uprostřed krásné přírody na okraji Moravského krasu, těsně za severním okrajem Brna. Vranov u Brna je známým a hojně navštěvovaným mariánským poutním místem, jehož historie sahá až do 13. století. Autobusové spojení s Brnem linkami městské dopravy. Centrum Brna 18 km.
Ubytování: Duchovní centrum v klášteře s možností ubytování pro veřejnost (upřednostňujeme však hosty, kteří mají blízko k duchovnímu přístupu k životu). Přijímáme hosty, kteří respektují provozní řád exercičního domu a jsou ohleduplní k ostatním hostům. V centru je 81 lůžek v pokojích s vlastním soc. zařízením (24x2, 5x3, 3x4 a 1x5 lůžek) a v 1-lůžkovém apartmáně s pracovnou. Celodenní stravování v jídelně (80 míst) s výhledem do zahrady a vstupem na terasu. Pro setkání a vzdělávací programy slouží velký audiovideosál pro 130 osob (ozvučený, s videotechnikou), menší sál pro 60 osob, dva malé sály pro 20-25 osob, ekumenická kaple a salonek pro 12 osob. Jedinou bariérou jsou prahy v pokojích a na WC, v domě je výtah do všech podlaží.
Cena: Celoročně: 5- a 4-lůžkový pokoj 360 Kč/os/noc, 3-lůžkový 420 Kč/os/noc, 2-lůžkový 550 Kč/os/noc, 1-lůžkový pokoj 660 Kč/noc, 1-lůžkový apartmán 720 Kč/noc. Ceny jsou platné při ubytování na 3 a více nocí. Při ubytování jen na 1-2 noci příplatek 50-70 Kč/os/noc. Děti do 2 let zdarma. Stravování: snídaně 80 Kč, oběd 160 Kč, večeře 110 Kč.
Adresa: Duchovní centrum sv. Františka z Pauly (DC Vranov) - Dům přijetí a klidu, Paulánský klášter, Vranov 7, 664 32 Vranov u Brna. Vedoucí duchovního centra: P. Karel Hanslík OM.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Duchovní centrum sv. Františka z Pauly, Vranov u Brna
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...