– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Rodinný penzion Dům Božího milosrdenství, Prosetín - Čtyři Dvory

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

90 % (1)

Rodinný penzion Dům Božího milosrdenství, Prosetín - Čtyři Dvory

Rodinný penzion Dům Božího milosrdenství [Zvětšit - nové okno]
28 0
Umístění: Na okraji malé vesničky Čtyři Dvory u Prosetína, mezi Kunštátem a Bystřicí nad Pernštejnem. V místě je zastávka autobusu, obchod a přírodní koupaliště. Skiareál Olešnice 7 km, další lyžařské vleky do 10 km. V blízkosti je hrad Pernštejn, zámek Kunštát, Lysice, nové koupaliště a Centrum Eden v Bystřici nad Pernštejnem.
Ubytování: Prvorepubliková vila na vlastním oploceném pozemku, sloužící ke společnému setkávání katolíků i ubytování turistů a široké veřejnosti. Ve vile je 28 lůžek v 9 prostorných pokojích (2x1, 1x2, 1x3, 4x4, 1x5 lůžek, některá lůžka jsou rozkládací). Na každém pokoji je nový hotelový nábytek včetně kuchyňské linky, TV a WC s umyvadlem. Sprchy jsou společné na patře. Společenská místnost s rozkládacími stoly, konferenčními židlemi a hracím koutkem pro děti. Rozlehlá zahrada, kryté posezení s grilem, ohniště, herní prvky pro děti.
Cena: Léto (1.5.-30.9.) i zima (1.10.-30.4.): 2 noci 400 Kč/os/noc, 3 a více nocí 380 Kč/os/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Pes (menší rasa, po domluvě) 40 Kč/noc. Pronájem společenské místnosti s barem 200 Kč/den. Dříví za příplatek. Povlečení je v ceně. Neobsazené lůžko na pokoji (nad 2 platící osoby) 100 Kč/noc. Slevy pro skupiny (zvláště duchovního zaměření).
Adresa: Rodinný penzion Dům Božího milosrdenství, Čtyři Dvory 36, 593 01 Prosetín. Majitelka: Dana Žižkovská.
Poznámky: Provoz penzionu bude od 08/2017 přerušen.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (13. 6. 2016, 12.20)
Uživatel zde byl ubytován od 13. května 2016 do 15. května 2016.
Strávili jsme zde krásný víkend, 9 tatínků s dětmi. Pozemek je na okraji obce, oplocen. Ubytování zařízeno jak pro aktivity venku, tak uvnitř k dispozici společenská místnost s hrami. Když pršelo, tak děti ocenily i prostory mezi pokoji. V každém pokoji byla kuchyňka. Byli jsme naprosto spokojeni. Majitelé příjemní a vzájemně jsme se na všem dohodli. Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji.
Poměr cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolní prostředí100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rodinný penzion Dům Božího milosrdenství, Prosetín - Čtyři Dvory
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...