– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Soukromá usedlost v horách, Rachov - Plaj

?? %

Soukromá usedlost v horách (825 m), Rachov - Plaj

mob. +380 679 092 320, +380 935 737 719 rakhivplai@gmail.com
Soukromá usedlost v horách [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V horské osadě Plaj nad městem Rachov (ukrajinsky Rachiv) v horách pohoří Svidovec, u výstupové trase směrem k turbáze Perelisok, v místě s krásným výhledem směrem na Pop Ivan. Od nádraží v Rachově 3,5 km (asi 1,5 hodiny pěší chůze na těžko). Pramen minerální vody 10 minut chůze po lesní pěšince (uprostřed starých buků). Místo je pokryté signálem mobilních telefonů. Rachov je krásné město na řece Tise sevřené mezi horami. Kousek od Rachova se nachází jeden z možných geografických středů Evropy. Zimní střediska Drahobrat 32 km, Bukovel 58 km.
Ubytování: Malý horský rekreační areál se 7 objekty – chalupa pro 6-8 lidí, samostatná dřevěná chata pro 4 osoby atd. Na pozemku je dětské hřiště a dům v korunách stromů. V přízemí chalupy je chodba s krbem, TV, jídelna, vybavená kuchyně, soc. zařízení (WC, sprcha), v patře jsou tři 2-lůžkové útulné pokojíčky, teplá voda po celý den (bojler), parovzdušné vytápění. V kuchyňce si můžete vařit sami nebo je možné objednat si kuchaře. Možnost stanování před chalupou. K dispozici je sauna, možnost vyzkoušení lukostřelby.
Cena: Léto: 2 osoby 2.000 UAH/dům/noc, 6 osob 4.000 UAH/dům/noc. Ceny jsou platné v chalupě i v chatě. Pes 400 UAH/pobyt. Ceny v létě platí i při ubytování jen na 1 noc, v zimě na 3 a více nocí (kvůli topení a nutnému protažení zasněžené cesty traktorem).
Adresa: Dům Rachiv Plaj (Дім Рахів Плай), město Rachiv (Rachov, Rakhiv, Rakhov), Zakarpatská oblast, Ukrajina. Provozovatel: Vasyľ Maruščak (Василь Марущак).
WWW:
Poznámky: Jazyky: čeština, slovenština, ukrajinština, ruština, angličtina. Poloha v mapě je přesná.
Aktualizace:
Video: Rekreační areál Rachiv Plaj a působivý výhled na město

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Soukromá usedlost v horách, Rachov - Plaj
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...