– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Dvorská bouda, Strážné v Krkonoších - Zadní Rennerovky

50 % (1)
mob. +420 725 972 169 info@dvorska-bouda.cz
Dvorská bouda [Zvětšit - nové okno]
125 0
Umístění: V nádherné přírodě Krkonošského národního parku, na polosamotě Zadní Rennerovky, u červeně značené trasy ve vrcholové části Krkonoš. Hlavní křižovatka běžkařských tepen Krkonoš i turistických tras Chalupa na Rozcestí 350 m. Překrásný výhled na předhůří Krkonoš i Liščí horu (1.363 m), která je od chaty vzdálená 2,5 km. Sněžka (1.602 m) 7,6 km. V okolí se nachází několik lyžařských vleků.
Ubytování: Horský hotel (horská chata) s pokoji dvou úrovní. Pokoje jsou 1-, 2-, 3- i vícelůžkové a jsou vybaveny standardním nábytkem, soc. zařízení je společné na patře (rekonstruované). V hotelu je restaurace s wifi (zdarma), bar, vinárna, klubovna s krbem, kulečníkem a stolním fotbálkem, sušárna, lyžárna, prádelna, posilovna a dětský koutek. V létě je možné využít venkovní hřiště na míčové hry a dětské prolézačky. Parkoviště přímo u hotelu (když to sněhová situace dovolí). V případě, že cesta není sjízdná, je možný vývoz rolbou nebo sněžným skútrem (za příplatek).
Cena: Ceny jsou uvedeny včetně snídaně!Sezona (1.1.-31.3. a 1.7.-31.8.): pokoje turist 495 Kč/os/noc, pokoje standard 595 Kč/os/noc. Mimosezona: pokoje turist 395 Kč/os/noc, pokoje standard 495 Kč/os/noc. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. Na Silvestra příplatek 50-100 Kč/os/noc, povinná polopenze a min. 5 nocí. Polopenze 220 Kč, plná penze 340 Kč.
Adresa: Horský hotel Dvorská bouda (horská chata Dvorská bouda), Strážné 111, 543 52 Strážné. Správce: Martin Polák.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

50 % (15. 2. 2016, 17.54)
Uživatel zde byl ubytován od 28. ledna 2016 do 31. ledna 2016.
Být provozovatel, styděl bych se. V lednu 2016 jsme byly s přítelkyní ubytovaní na Dvorské boudě v Krkonoších. Komunikace po e-mailu byla příjemná a nabídnutá cena mile překvapila. Takže jsme jely na hory docela natěšení. Po příjezdu ale nadšení opadlo. Recepce moc kladnou vizitku nepředvedla. Neuvěřitelný nepořádek a odér zakouřené „knajpy“ na uvítanou. Po vstupu na „pokoj“ nadšení opadla podruhé. Byl to spíše „psychotunel“, který se ani zdaleka nepodobal fotce, kterou se prezentují na webu. Šíře pokoje akorát na postel, před ní zašlá a hodně pamatující skříň s jedním ramínkem. Na útulnosti nepřidala ani zaplivaná a asi 10 let hadrou neotřená skříňka na hygienu nad umyvadlem. Ve zdech díry po skobách, které asi dříve drželi poličku a pár obrázků. Asi chtějí, aby hosté seděli v restauraci a né na pokojích. Jenže organizace a obsluha hospody je další smutná kapitola. Při večeři krouží po place čtveřice zmatených lidí roznášející vlažné jídlo. Na pivo, které jsem si objednal na třikrát, čekám déle než půl hodiny. Opírající se obsluha o pult. Naproti kouká několik naivních hostů s prázdným sklem a s nadějí, že je někdo obslouží a přinese objednávku hned na poprvé. Takhle se prezentuje chata po večerech U snídaně mně přivítal jakýsi člověk z kuchyně s dechem, co by zahnal grizzlyho, pořvávající na obsluhu. Franto, máš v kuchyni telefon, meziměsto! Jak se pak ukázalo, chodila telefonovat většina obsluhy celý den. Do toho všeho tam byla skupina dětí, kterým nebyli schopni zarezervovat stůl, nebo část restaurace na určitou dobu, aby jedly společně a v klidu. Místo toho tam u snídaně postávaly Děti s talířem v ruce a koukaly kam si sednou. Škoda chalupy s obrovskou potencí v krásném místě.
Okolní prostředí100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Dvorská bouda, Strážné v Krkonoších - Zadní Rennerovky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...