– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Rekreační středisko Dvůr Nové Zámky, Mladeč - Nové Zámky

100 % (1)

Rekreační středisko Dvůr Nové Zámky, Mladeč - Nové Zámky

mob. +420 724 238 688 info@dvurnovezamky.cz
Rekreační středisko Dvůr Nové Zámky [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: V srdci CHKO Litovelské Pomoraví u zámku Nové Zámky, 50 m od břehů Moravy, asi 4 km od Litovle a 23 km od Olomouce. Klidná lokalita v romantické přírodě, přímo na hlavních cykloturistických a vodáckých stezkách. Loštice 9 km.
Ubytování: Hospodářský dvůr z 18. století s chovem koní s turistickým letním ubytováním v buňkách. V areálu je klubovna, venkovní posezení, ohniště, úschovna lodí a kol, parkování v areálu. Ubytování se psy je povoleno. V areálu jsou pořádány letní pobyty u koní. Ubytování je v provozu v měsících 05-10.
Cena: Celá sezóna: buňky 250 Kč/os/noc, ve vlastním stanu 50 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, energií i povlečení v chatkách) a jsou garantované i při ubytování jen 1 osoby samostatně v buňce, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Rekreační středisko Dvůr Nové Zámky, Nové Zámky 3, 784 01 Mladeč. Kontaktní osoba: paní Holoušová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (6. 8. 2014, 11.27)
Uživatel zde byl ubytován od 1. srpna 2014 do 5. srpna 2014.
Byli jsme zde, ve Dvoře Nové zámky, ubytováni na 4 noci ve stanu a nezbývá mi nic jiného než zázemí tohoto jezdeckého areálu pochválit. Pro ubytované ve stanu je k dispozici prostor dřevěných buněk, kde jsou sprchy, WC, dokonce i lednice, rychlovarná konvice a vařič, takže zde najdete vše, co je potřeba. Sociální zařízení bylo většinou čisté, uklizené, takže super. Areál se přes noc kolem 20-21.hod uzamyká, což je další plus. Zaměstnanci areálu nám dali dokonce i klíče od hlavní brány, abychom si v případě zájmu mohli ještě večer někam zajít nebo kdybychom naopak přijeli do areálu pozdě. Jediná výtka a to, že prostoru pro stany tam opravdu moc není. Dohromady jsou zde 3 možnosti kde postavit stan. A to buď rovnou u cesty, kde je cca 2m široký travnatý pás, ovšem pod stromy, což není zrovna nejvhodnější v období silných bouřek, dále v okolí dřevěných buněk a sociálního zařízení, kde je taky něco málo prostoru, ale pokud by ubytování v dřevěných buňkách vstávali třeba v 6 ráno a rozhodli se posnídat venku, tak stanaři jsou rázem vzbuzení neboť je to v bezprostřední blízkosti. Nakonec jsme přece jen našli klidnější zákoutí, asi 50m dlouhý travnatý pás nedaleko sociálek a v blízkosti zastřešeného posezení, takže kdyby do stanu nateklo tak se můžeme přesunout tam. Takže kdybych to měla shrnout-Všichni zaměstnanci areálu velmi vstřícní, ochotní, sociální zařízení a zázemí super, prostředí a příroda kolem nádherné a ubytování umístěné ve středu všech turistických cílů navíc za velmi dobrou cenu 50kč/os pro stan nebo 150kč/os. pro buňky. Určitě doporučuji i ostatním!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Dvůr Nové Zámky, Mladeč - Nové Zámky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...