– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Dynamic ***, Nová Dubnica

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Dynamic *** [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V tichej časti mesta Nová Dubnica. 100 m nájdete atletický štadión, tenisové kurty, krytú plaváreň, minigolf, florbalové a trávnaté futbalové ihriská. Nová Dubnica sa nachádza v turisticky zaujímavej oblasti pod Strážovskými vrchmi, je srdcom obchodného a kultúrneho diania Stredného Považia. Vlaková stanica Trenčianska Teplá 3,8 km. Kúpele Trenčianske Teplice 7,5 km. Trenčín 11 km.
Ubytování: Hotel rodinného typu s dlhoročnou tradíciou, je architektonickým skvostom z 60. rokov 20. storočia, navrhnutým architektom Jiřím Krohom. V hoteli sú izby a apartmány s vlastnou kúpeľňou, SAT-TV, rádiom, telefónom. Na izbách sú sprchy, v apartmánoch vane. Reštaurácia (55 miest), salónik (30 miest), bar, bezplatné fitness centrum, fínska sauna, recepcia s nepretržitou prevádzkou, terasa, záhrada s grilom. Vo všetkých priestoroch je bezplatné Wi-Fi pripojenie. Za príplatok vírivka, masáže a práčovňa. Priamo pred hotelom je bezplatné parkovisko monitorované kamerovým systémom.
Cena: Ceny sú vrátane raňajok! Izby: 1 osoba 34 EUR/izba/noc, 2 osoby 41 EUR/izba/noc (klimatizovaná izba 44 EUR/noc), 3 osoby 54 EUR/izba/noc. Apartmány: 2 osoby 47 EUR/apartmán/noc (väčší apartmán 59 EUR/noc). Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov) a platné celoročne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Hotel Dynamic***, Topoľová 2, 018 51 Nová Dubnica. Kontaktná osoba: Lukáš Haladej.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Dynamic ***, Nová Dubnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...