– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ekofarma Babočka - apartmán, Světlá Hora - Podlesí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ekofarma Babočka - apartmán, Světlá Hora - Podlesí

Ekofarma Babočka - apartmán [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: V obci Podlesí v CHKO Jeseníky 11 km SZ od Bruntálu směrem na Karlovu Studánku (v Rudné pod Pradědem odbočit na Podlesí). Klimatické lázně Karlova Studánka 6 km. V okolí dále město Bruntál se zámkem, lyžařská střediska Karlov a Praděd, muzeum v Rýmařově, vodní nádrž Slezská Harta, sopky.
Ubytování: Apartmán v podkroví typického 120 let starého jesenického domu. V apartmánu jsou dva 2-lůžkové pokoje (jeden se 2 přistýlkami), koupelna se sprchovým koutem a vybavená kuchyňka. Ve velkém pokoji je TV + video a dětská postýlka. Venkovní posezení s ohništěm, pískoviště, houpačka, bezpečný potok. Ekofarma obhospodařuje louky (kvalitní seno). U sousedů možné koupit mléko a domácí tvaroh, na podzim med a jablka, možnost práce na farmě, jízdy na koni, půjčování sportovních potřeb, sběr léčivých rostlin, praní prádla, převoz hostů a zavazadel.
Cena: Celoročně: 300 Kč/os/noc, děti 2-10 let 200 Kč/os/noc, do 2 let zdarma. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků) a platí při i při ubytování jen 1 osoby, min. na 2 noci.
Adresa: Apartmán, Ekofarma Babočka, Ivana Konopková, Podlesí 4, 793 31 Světlá Hora
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ekofarma Babočka - apartmán, Světlá Hora - Podlesí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...