– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Erika, Vitanová

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Erika, Vitanová

Ubytování v soukromí Erika [Zvětšit - nové okno]
68 19
Umístění: V dedinke Vitanová na Orave, v nadmorskej výške 730 m, v čistom podhorskom prostredí. Vhodné východisko pre výjazdy na Oravu a do Západných Tatier. Oravice (termálne kúpalisko, aquapark, lyžiarské stredisko) 6,5 km. Zakopane (Polsko) 28 km.
Ubytování: Ubytovanie v štyroch domoch so spoločným dvorom. K dispozícii je wifi, parkovisko, krytá terasa s grilom, pieskovisko, 4-miestna hojdačka, trampolína. 1. dom: 6 izieb (1x2, 3x3, 2x4 lôžka), 2 kúpeľne, 2 WC, kuchynka, spoločenská miestnosť s TV. 2. dom: 3 izby (2x3, 1x4 lôžka), na každej izbe je soc. zariadenie, spoločná kuchyňa s TV a stolom. 3. dom: 3 štúdia (každé s 2-a 3-lôžkovou izbou, kuchynským kútikom a soc. zariadením) a 2-lôžková izba s kuchynkým kútikom a soc.zariadením, spoločenská miestnosť s TV. 4. dom: 8 izieb (2x2, 6x3 lôžka), na každej izbe je soc. zariadenie, kuchynský kútik s TV.
Cena: 1. dom: leto 6 EUR/os/noc, zima 7 EUR/os/noc. 2. a 3. dom: leto 7 EUR/os/noc, zima 8 EUR/os/noc. 4. dom: leto 8 EUR/os/noc, zima 9 EUR/os/noc. Ceny sú garantované pri ubytovaní na 2 a viac nocí, pri ubytovaní iba na 1 noc +1 EUR/os. Ceny sú konečné (vrátane posteľnej bielizne, rekreačného poplatku, energií) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe (aj v hlavnej sezóne).
Adresa: Ubytovanie v súkromí Erika (privát Erika), Erika Štobrová, Vitanová 131, 027 12 Vitanová. Kontaktná osoba: Jozef Štober.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Erika, Vitanová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...