– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Eva, Radava u Podhájské

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování v soukromí Eva [Zvětšit - nové okno]
26 11
Umístění: V obci Radava, 4 km od termálního koupaliště Podhájská. Autobus 50 m, vlak 1 km. Lze využít výletního vláčku z Radavy přímo na termální koupaliště.
Ubytování: Privát s celoročním provozem s kapacitou 26 lůžek v pokojích s vlastním soc. zařízením a kuchyňkou (pokoje 4x2, 2x3, 3x4 lůžka). Kuchyňky mají základní vybavení (chladnička, varná konvice, mikrovlnka). WiFi internet. Venkovní posezení, parkování zdarma na uzavřeném dvoře, možnost ubytování se zvířaty. Možnost stanování na zahradě, k dispozici sprcha, WC a letní kuchňka. Některé pokoje jsou s bezbariérovým přístupem.
Cena: Léto (1.5.-31.10.): 4 a více nocí 8 EUR/os/noc, 1-3 noci 9 EUR/os/noc. Zima (1.11.-30.4.): 10 EUR/os/noc, min. 2 noci. Děti 1-10 let 6 EUR/noc. Pes 3 EUR. Stanování 2,5 EUR/os/noc (parkování zdarma). Poplatek obci 0,40 EUR/os/noc. Povlečení je nutné přivézt si vlastní. Ceny platí celoročně i při ubytování jen 1 osoby na pokoji. Možnost platit i v českých korunách.
Adresa: Privát Eva, Eva Popelková, Radava 306, 941 47 Radava
Poznámky: Dům bude mít v roce 2016 nového majitele.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Eva, Radava u Podhájské
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...