– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Exerciční dům, Český Těšín

?? %
mob. +420 733 249 240 ed.ceskytesin@doo.cz
Exerciční dům [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: V historickém centru Českého Těšína, v areálu kostela Nejsvětějšího Srdce Ježíšova. Hraniční přechod do polského Těšína (Cieszyn) 450 m. Vlakové nádraží 750 m.
Ubytování: Církevní ubytování v areálu fary až pro 30 osob, s exerciční kaplí, vhodné pro skupiny věřících a jen po vzájemné dohodě (hodí se zvláště pro duchovní cvičení, evangelizační kurzy či semináře). V ubytovně jsou 1-, 2- a 3-lůžkové pokoje s umyvadlem, psacím stolem a skříni. Sociální zařízení je společné. K dispozici je i 3-pokojový apartmán s vlastní koupelnou. Přednášková místnost, klubovna (pro cca 12 osob), malá kuchyňka a jídelna. Pro skupiny 10 a více osob je možno objednat celodenní stravu (i pro dietní omezení). Farní zahrada s velkým altánem s venkovním posezením.
Cena: Celoročně: 450 Kč/os/noc, dítě do 15 let 220 Kč/noc (jen pro skupiny a po dohodě). Snídaně nebo večeře 84 Kč (do 15 let 42 Kč), oběd 162 Kč (do 15 let 86 Kč). Ceny jsou včetně DPH, povlečení i energií. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Exerciční dům (dům duchovní obnovy), Masarykovy sady 24, 737 01 Český Těšín. Provozovatel: Římskokatolická farnost Český Těšín. Kontaktní osoba: P. Mgr. Jan Svoboda, farář.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Exerciční dům, Český Těšín
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...