– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Fara Michalovy Hory, Chodová Planá - Michalovy Hory

?? %

Fara Michalovy Hory (535 m), Chodová Planá - Michalovy Hory

mob. +420 +420 602 714 592 (rezervace), +420 731 169 649 (správce) llm.kancl@gmail.com
Fara Michalovy Hory [Zvětšit - nové okno]
26 4
Umístění: V drobné horské vsi Michalovy Hory v krásné přírodě okraje CHKO Slavkovský les. Blízká místa pro výlet: rybník Regent (Chodovský rybník) s možností koupání i vodních sportů, rozhledna Bohušův (Šibeniční) vrch s blízkým starým třešňovým sadem, Přimda se stejnojmenným hradem, hora Dyleň.
Ubytování: Bývalá fara zrekonstruovaná se zachováním původních barokních prvků a zároveň vybavená moderními technologiemi (WiFi, projektor), vhodná pro ubytování i vzdělávací pobyty mládeže, škol i běžné veřejnosti. V přízemí je plně vybavená kuchyň (trouba, myčka, lednice atd.) s jídelnou, společenská místnost s kamny, dvě toalety (jedna bezbariérová), dvě sprchy a mezonetový apartmán (4 lůžka + 2 přistýlky, samostatný vchod, koupelna, pračka, lednička). V patře jsou dvě velké ložnice (pro 8 a 12 osob) a WC. Zahrada s herními prvky (termitiště, pískoviště, vrbové chýše apod.), posezením u ohniště i možností rozložení stanů (cca pro 10 osob).
Cena: Celoročně mimo Silvestr: pokoj č. 1 (12 lůžek) 2.000 Kč/pokoj/noc (tj. při 12 osobách 166 Kč/os/noc), pokoj č. 2 (8 lůžek) 1.540 Kč/pokoj/noc (při ubytování max. 5 osob 1.300 Kč/pokoj/noc), apartmán (6 lůžek) 2.000 Kč/pokoj/noc, celá fara (26 lůžek) 4.800 Kč/noc. Za poplatek možno zapůjčit lůžkoviny. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků a energií) a platí při ubytování na 2 a více nocí, v hlavní sezóně (měsíce 07-08) min. 6 nocí.
Adresa: Fara Michalovy hory, Michalovy Hory 1, 348 13 Chodová Planá. Provozovatel: Liga lesní moudrosti, z. s. Kontaktní osoba: Kamila Válková. Správce fary: Libor Hariň.
Aktualizace:
Video: Představení faryv Michalových Horách

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Fara Michalovy Hory, Chodová Planá - Michalovy Hory
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...