– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Fara - pastorační centrum, Spišská Belá

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Fara - pastorační centrum [Zvětšit - nové okno]
56 0
Umístění: V centre starobylého mestečka Spišská Belá na pomedzí Levočských vrchov, Belianskych Tatier a Spišskej Magury. Pri kostole sv. Antona pustovníka. Kaštiel Strážky 2,5 km. Historické mesto Kežmarok 7,5 km. Belianska jaskyňa 12 km.
Ubytování: Farské pastoračné priestory s možnosťou ubytovania. Preferujeme duchovné aktivity. Môžu sa ubytovať aj rodiny alebo turisti, ale musia zachovať etiku farských priestorov. V centre je 6 izieb (1x1, 1x4, 1x6, 3x12 lôžok, najmä na poschodových posteliach), možné prístelky na válendach. Sociálky sú pri jednotlivých izbách i v spoločných priestoroch. Veľká multifinkčná sála pre 100 osôb, menšia sála pre 30 osôb (pri väčšom počte ju meníme na spálňu). Jedáleň pre 50 osôb, zariadená malá kuchynka. Malá telocvičňa. Veľký dvor s ihriskom. Parkovanie aut vo dvore. Pre skupiny možnosť stravovania.
Cena: Celoročne: vo svojom spacáku 5 EUR/os/noc (aj pri pobyte iba 1 osoby iba na 1 noc). Paplón + vankúš + obliečky 10 EUR/os/pobyt. Stravovanie pre skupiny: raňajky 2 EUR, obed 3 EUR, večera 2 EUR. Prenájom sály a telocvične podľa dohody.
Adresa: Fara - pastoračné centrum, Hviezdoslavova 27, 059 01 Spišská Belá. Prevádzkovateľ: Rímskokatolícka cirkev, farnosť Spišská Belá. Kontaktná osoba: Peter Petrek, farár.
Poznámky: Od roku 2017 sa ubytovanie neposkytuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Fara - pastorační centrum, Spišská Belá
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby